Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

2 posters

Shko poshtë

 Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! Empty Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

Mesazh nga An0nim Wed 15 Jan 2014 - 8:48

Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!Varfëria dhe papunësia në jug të Serbisë po i bënë njerëzit të gjenden në mënyra të ndryshme. Për këtë mjerim ekonomik flet trendi i prostitutave të mitura, që bëjnë seks madje për 10 euro. 

Një numër i madh i tyre, daljen nga varfëria e kërkojnë tek të ardhurat e lehta. Njëra prej tyre është P. F. nga Vranja, e cila me ndihmën e prindërve dhe miqve arriti të dal nga ferri i prostitucionit. Aktualisht ajo është duke kaluar në trajtimin për varësinë ndaj drogës. 

Në këtë botë të e vrazhdë thuhet se e kanë futur shoqet e shkollës. 

"Kanë parë se jam e dëshpëruar, pa asnjë metelik, me xhinse të arnuara, me xhaketë të vjetër të nënës. Dinin gjithçka për mua dhe më joshën”, thotë ajo për Kurir. 

Vajzën e dërguan shoqet me taksi në Preshevë. Atje thuhet të ketë pasur marrëdhënie me një djalë të ri shqiptar, për çka ka fituar 30 euro dhe një palë xhinse të reja. Ajo u kthye shumë e lumtur në shtëpi. 

Por, P.F. është vetëm një nga shumë vajza që në këtë mënyrë përpiqen të fitojnë para. 

“Ka pasur tentiva për t’i arrestuar ato në Preshevë. Janë thirrur prindërit dhe kishte situata të vështira. Ata nuk mund të besonin se fjala është për vajzat e tyre. Ato nuk shkonin në shkollë me javë, ndërsa profesorët janë të interesuar që vetëm të sjellin arsyetimet”, thotë burimi i Kuririt. 

N. A., një mik i të miturës P. F., tregoi atë që ai dinte në lidhje me aktivitetet e shoqeve të tij. 

“I tha shoqes se një ditë pas shkolle ishte në një shtëpi, dhe se 20 nga to kanë kaluar një javë aty. Janë droguar, askush nuk e dinte kush ishte me kë, kush hyn e kush del. Tipi kryesor kontrollonte gjithçka. Prindërit zhdukjen e saj e lajmëruan në polici, por nuk e gjetën. U kthye vet, gati gjysmë e vdekur. Vajzat nga prindërit me shkathtësi kanë fshehur mungesat”, thotë ai. 

Burimet policore thonë se prostitutat e mitura rekrutohen në shumë qytete, por kryesisht në Vranje, sepse ky qytet është në udhëkryqet kryesore për në Kosovë, Maqedoni dhe Bullgari.

(a.h/tg/BalkanWeb)
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse! Empty Re: Nxënëset serbe shesin trupin për 10 euro dhe një palë xhinse!

Mesazh nga Anakonda Wed 12 Feb 2014 - 3:20

kos sthon se serbet jan........ me fam botrote

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi