Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet e vdekur në vaskë modelja e “Playboy”-t People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet e vdekur në vaskë modelja e “Playboy”-t People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjendet e vdekur në vaskë modelja e “Playboy”-t

2 posters

Shko poshtë

Gjendet e vdekur në vaskë modelja e “Playboy”-t Empty Gjendet e vdekur në vaskë modelja e “Playboy”-t

Mesazh nga An0nim Sat 18 Jan 2014 - 6:46

Gjendet e vdekur në vaskë modelja e “Playboy”-t Cassandra-lynn_420c00faNjë modele e “Playboy” është gjetur e vdekur në banesën e saj, pasi dyshohet se kishte marrë një mbidozë droge, e cila i shkaktoi vdekjen. Fjala është për bukuroshen Cassandra Lynn, 34 vjeç, e cila është gjetur e pajetë në vaskën e shtëpisë së saj në Los Angeles. Autoritetet po hetojnë ngjarjen e rëndë, ndërkohë që kanë përdorur edhe rrjetet sociale për të verifikuar nëse modelja ka dashur të vetëvritet, apo e ka tepruar aksidentalisht me drogën. Cassandra Lynn ishte në kopertinën e revistës për meshkuj “Playboy” në shkurt të vitit 2006, me pseudonimin “Butterfly”, për shkak të pesë fluturave tatuazh që kishte në trup.

/Shekulli Online/ E.L./
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjendet e vdekur në vaskë modelja e “Playboy”-t Empty Re: Gjendet e vdekur në vaskë modelja e “Playboy”-t

Mesazh nga Anakonda Sun 9 Feb 2014 - 22:09

merr zoti tmirt e len te kqinjt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi