Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus

2 posters

Shko poshtë

Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus Empty Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus

Mesazh nga An0nim Sat 18 Jan 2014 - 6:50

Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus Sandra%204Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus Sandra%202Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus Sandra%203Shumë rrallë ndodh të shohim politikanë apo biznesmenë të udhëtojnë me mjetet e transportit publik. Ditën e djeshme, ish-kryeministrja e Kroacisë i ka befasuar të gjithë qytetarët kroatë, teksa u shfaq në autobus, në mes të Zagrebit. Në foto tregohet Jadranka Kosor e cila shkon në punë me autobus, dhe si duket kjo gjë nuk është aspak problem për të, pasi në foto duket e buzëqeshur dhe mjaft e lirshme. Ajo ka marrë autobusin e linjës që të çon nga sheshi kryesor i Zagrebit në lagjen Gornji Grad.

/Shekulli Online/ E.B./
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus Empty Re: Kur krerët e shtetit udhëtojnë me autobus

Mesazh nga Anakonda Sun 9 Feb 2014 - 22:09

kriza ben tveten

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi