Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, gjendet i pajetë një person  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, gjendet i pajetë një person  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë, gjendet i pajetë një person

Shko poshtë

Tiranë, gjendet i pajetë një person  Empty Tiranë, gjendet i pajetë një person

Mesazh nga Majnola Wed 5 Mar 2014 - 7:59

Tiranë, gjendet i pajetë një person  Skene-krimi

Një 52-vjeçar është gjetur i pajetë në orët e para të mëngjesit të së enjtes nga kalimtarë të rastit, tek zona e njohur si Kodrat e Liqenit, në Tiranë. 

Sipas policisë, viktima është shtetasi Lutfi Peti, i cili është vënë re në brendësi të automjetit të tij nga banorët, të cilët sapo e kanë kuptuar që burri ishte i pajetë, kanë njoftuar policinë. 

Nga këqyrja paraprake policia thotë se Lutfi Peti rezulton të jetë vrarë duke u goditur në kokë me sende të forta. Nuk ka ende një pistë të saktë, pavarësisht se paraprakisht u tha se ai mund të ketë rënë viktimë e ndonjë grabitjeje. 

Lutfi Peti njihet si banor i zonës, ai kishte shitur disa toka kohë më parë dhe në shkëmbim i ishin dhënë nga ndërtuesit disa apartamente. / Top Channel
Majnola
Majnola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2014
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi