Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tirane, nje grua e pajete ne liqenin artificial People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tirane, nje grua e pajete ne liqenin artificial People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tirane, nje grua e pajete ne liqenin artificial

Shko poshtë

Tirane, nje grua e pajete ne liqenin artificial Empty Tirane, nje grua e pajete ne liqenin artificial

Mesazh nga Binni Sat 6 Feb 2010 - 9:53

Nje grua eshte gjetur mengjesin e sotem e mbytur ne liqenin artificial te Tiranes. Ende nuk dihen shkaqet e mbytjes, po policia po ben te pamunduren per te bere identifikimin e saj.
Trupi i pajete eshte nxjerre nga polumbaret, pas sinjalizimeve te disa qytetareve te rastesishem qe ndodheshin prane liqenit artificial ne Tirane.
Viktima eshte ende e paidentifikuar, nderkohe qe kufoma eshte ne gjendje te padekompozuar.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi