Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit

Shko poshtë

Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit Empty Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit

Mesazh nga WebMaster prej Fri 7 Mar 2014 - 6:27

Ajo është bërë e famshme për “zogun” e saj në gjithë trevat shqiptare. Por, Tuna Sejdiu nuk provokon vetëm me “zogun” e vet. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shfaqet duke kontrolluar “zogun” e një kali. “Një foto vlen sa 1000 fjalë. Unë them një kontroll ko*** vlen sa 1000 fjalë”, shkruan Tuna. Nuk dihet se çfarë gjeti nga kontrolli i saj.
Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit 30l12rc Pytje & Përgjigje Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit Empty Re: Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit

Mesazh nga Lavdia prej Sun 16 Mar 2014 - 5:33

Per pak nuk do themi "o sa mire me ken shqiptar" por do themi "o sa mire me ken serb", vetem t'i lutemi serbit te na perdhunoje nga e para kjo mbeti.

Lavdia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 5
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2014
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit Empty Re: Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit

Mesazh nga Anakonda prej Mon 17 Mar 2014 - 20:30

hihihi  hihihi  hihihi 
ka budalla e budalla

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit Empty Re: Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit

Mesazh nga Leo_uk prej Sat 29 Mar 2014 - 10:04

hajd mo se shaka eshte... ate zanat ka ajo do behet nje cik provokuse.. sa pervers qe jane shqiptaret me aman.. pse mer c'kujtoni se do bej ajo? hahaha
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit Empty Re: Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit

Mesazh nga dajti modh prej Sat 29 Mar 2014 - 18:12

Ja ka shtrengu fort.
Se shife si eshte ngrit kali me dy kembe nga dhembja????
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit Empty Re: Tuna mbush duart me 'zogun' e kalit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi