Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat

Shko poshtë

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat Empty Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Jun 2013 - 23:19

Hiti i momentit dhe shumë i lakuar e jo vetëm i dëgjuar është kënga “Fenix” nga Tuna dhe Cozman. Shakatë me fjalën “‘Zogu i Tunës” dhe shqiptimi i shumtë në këngën e re ka bërë që Tuna të jetë këngëtarja më  “in” e momentit.Vetëm pak ditë më parë, ashtu siç po e shihni në foto, në qytetin e Ferizajt, në një disko të madhe që mban emrin “Diamond Club”, këngëtarja shkupjane ka bërë superspektakël.Organizatorët edhe në posterat me Tunën bëjnë lojëra fjalësh, madje arrinin deri aty saqë në foto të vendosnin edhe një zog të vërtetë pule, për të thënë se Tuna do të jetë e ftuar.
Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rc Pytje & Përgjigje Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat Empty Re: Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Jun 2013 - 23:21

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat Tuna2
Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rc Pytje & Përgjigje Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat Empty Re: Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Jun 2013 - 23:22

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat Tunaseksi
Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rc Pytje & Përgjigje Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat Empty Re: Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat

Mesazh nga Anakonda prej Sat 13 Jul 2013 - 6:12

skizofrenjaaa aahaaahahaaaah me lot sa her knon kjo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat Empty Re: Tuna me “zogun e saj” mbush diskotekat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi