Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Soni ndahet nga Mirko? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Soni ndahet nga Mirko?

Shko poshtë

Soni ndahet nga Mirko? Empty Soni ndahet nga Mirko?

Mesazh nga WebMaster prej Fri 7 Mar 2014 - 6:30

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj duket se ka vendosur t’i japë fund dashurisë me valltarin italian, Mirko Luccarrelli. Soni, e cila ka tash e sa vjet që është në romancë me valltarin italian, madje ka jetuar me të në Spanjë për një kohë. Por, burimet e Telegrafit besojnë se çifti i ka dhënë fund dashurisë së tyre shumë të lumtur e të përfolur nëpër media. Nuk dihen arsyet pse çifti mund t’i ketë dhënë fund martesës së tyre, por asnjëri prej tyre nuk e kanë konfirmuar lajmin. Soni dhe Mirko janë prindë të vajzës së vogël, Anës
Soni ndahet nga Mirko? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Soni ndahet nga Mirko? 30l12rc Pytje & Përgjigje Soni ndahet nga Mirko? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Soni ndahet nga Mirko? Empty Re: Soni ndahet nga Mirko?

Mesazh nga Anakonda prej Mon 17 Mar 2014 - 20:31

:5454787:

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi