Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën

Shko poshtë

Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën Empty Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën

Mesazh nga WebMaster prej Mon 17 Mar 2014 - 3:10

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, i jep fund beqarisë duke vendosur të martohet. Dasma është planifikuar të bëhet në muajin qershor dhe këtë gjë e ka konfirmuar edhe i ati i Lorikut, Agim Cana, në një intervistë dhënë për mediat italiane. Ndërsa mes shumë batutash e ka pranuar edhe vetë Loriku. Muaj më herët, duke folur për mediat atje, Loriku e ka bërë të ditur se është përshtatur shumë mirë me realitetin e kryeqytetit italian edhe falë njohjes me Monikën. Me Monikën jemi njohur prej më shumë se dy vitesh. Ajo është studente për Arkitekturë. Unë e dua shumë, jemi vërtet mirë së bashku. Asnjëherë nuk mund ta dish të ardhmen e një marrëdhënieje, por shpresojmë që lidhja jonë të vazhdojë në mënyrën më të mirë. Ajo është një vajzë spontane dhe përpiqet të përshtatet me rutinën time të futbollit. Është e vetëdijshme për nevojat e mia dhe më mbështet fort. Me kalimin e kohës të duhet të mendosh edhe për krijimin e familjes tënde. Futbollistët janë shumë të zënë në fakt, ndaj nuk mund t’i gëzojnë sa duhet avantazhet që të jep jeta. Personalisht jam i përkushtuar për të ndërtuar një të ardhme të mirë, por kurrë nuk do ta harroj dashurinë e familjes, e cila më qëndron shumë afër. Unë u rrita me gjyshen time, e cila më mësoi të gatuaj shumë gjëra. Kam qenë shumë i shëndetshëm fëmijë. I dua shumë pjatat tradicionale që gatuhen në Kosovë. Ne kemi punuar si një ekip në familje, ndaj edhe kemi bërë përpara”, ka theksuar më tej Loriku. 

I pyetur gjatë konferencës për shtyp vetëm pak ditë më parë nëse do të ndjekë shembullin e ish-kapitenëve Altin Lala dhe Erion Bogdani, të cilët po ashtu janë të martuar me italiane, Cana është përgjigjur: ”Nuk bën mirë me prish rregullin, apo jo? Jam drejt asaj rruge dhe shpresoj të jem aq i lumtur me të dashurën time, sikundër janë edhe ata”, është shprehur Loriku.
Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën 30l12rc Pytje & Përgjigje Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën Empty Re: Lorik Cana e vendos, do martohet me Monikën

Mesazh nga Anakonda prej Mon 17 Mar 2014 - 20:29

Shyqyr se donte femren e virgjer,elegante dhe te zgjuar e tbukur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi