Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
YouTube: Lorik Cana dhe Noga, shqiptarët më të klikuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
YouTube: Lorik Cana dhe Noga, shqiptarët më të klikuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube: Lorik Cana dhe Noga, shqiptarët më të klikuar

2 posters

Shko poshtë

YouTube: Lorik Cana dhe Noga, shqiptarët më të klikuar Empty YouTube: Lorik Cana dhe Noga, shqiptarët më të klikuar

Mesazh nga Emona Tue 3 Apr 2012 - 10:05

Rrjeti më i madh social i videove në internet, YouTube, së fundmi dihet se ka prezantuar statistikat në detaje për artistët dhe personat më të kërkuar në këtë rrjet, ndërsa në mënyrë të befasishme ndër shqiptarët kanë ngadhnjyer Lorik Cana dhe Noga.
Futbollisti shqiptar i cili luan aktualisht për klubin italian, Lazio, është mbret i shqiptarëve në YouTube, pasi ka mbi 15 milionë klikime nëpër videoklipet e tij, të gjitha të kalkuluara së bashku. Këtu përfshihen videot e tij nga paraqitjet edhe me ish-klubet e tij, heroizmat me kombëtaren shqiptare dhe në shumë e shumë video tjera të llojeve të tjera.
Nëse kërkoni për artistët e rinj më të kërkuar në YouTube nga shqiptarët, aty ngadhnjen po ashtu në mënyrë të befasishme tinejxheri Noga. Me qindra mijëra fansa në Facebook, Noga vlen të përmendet se në kanalin e tij ka rreth 23 milionë klikime. Vlen të përmendim se ai ka realizuar bashkëpunime me Flori Mumajesin dhe me Lyrical Son e MC Kreshën, bashkëpunime këto që kanë gjeneruar miliona klikime.YouTube: Lorik Cana dhe Noga, shqiptarët më të klikuar Lorik%20cana%20dhe%20noga

Ndër emrat tjerë te artistët shqiptarë të spikatur për klikimet, flasim tani për seniorët e skenës, atëherë shohim që këngëtari Meda ka miliona klikime, pa harruar as Labinot Tahirin dhe reperët e Baba Stars, e pa harruar as ikonën Unikkatilin dhe Noizyn, dy këta të fundit që ende kanë ‘hesape’ të pa sqaruara sa i përket asaj se kush ka më shumë klikime. /Telegrafi/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

YouTube: Lorik Cana dhe Noga, shqiptarët më të klikuar Empty Re: YouTube: Lorik Cana dhe Noga, shqiptarët më të klikuar

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 17:48

Syri,i keq mos i pafte njeri me i bukur se tjetri :P
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi