Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë

3 posters

Shko poshtë

Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë Empty Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Mar 2014 - 3:14

'Muzikës shqiptare i mungon profesionalizmi në shumë aspekte, si dhe krijimtaria e vërtetë që buron nga vetë artistët. Secili kopjon diçka sa më shpejt për të qenë në skenë. Por, kjo është gabim, sepse s'ka vlerë artistike'' Në një intervistë dhënë për mediat në Mal të Zi, këngëtarja rrëfehet ndryshe…Për çfarë do ta mbani mend vitin që lamë pas?Për thashethemet, përgojimet, shpifjet, lidhur me histori nga më të ndryshmet që janë bërë rreth meje nga disa media, si dhe për keqpërdorime të papara me foto, profile dhe manipulime etj.
Videoklipi i incizuar në Dubai është kulmi i karrierës suaj të deritashme?Po, mund të themi ashtu. Gjithashtu më duhet t'ju falënderoj që e paskeni shikuar dhe vlerësuar, sepse nga disa media jam përmendur thjesht si një vajzë që vetëm pozon dhe asgjë tjetër. Ajo që dua të them është se i gjithë ky rast ka një histori private, rreth së cilës nuk dua të flas.Çfarë i mungon muzikës shqiptare?
Muzikës shqiptare i mungon profesionalizmi në shumë aspekte, si dhe krijimtaria e vërtetë që buron nga vetë artistët. Secili kopjon diçka sa më shpejt për të qenë në skenë. Por, kjo është gabim sepse s'ka vlerë artistike.

Sa e afërt jeni me fansat e shumtë që keni nëpër rrjetet e ndryshme sociale?

Jam e afërt duke ruajtur raportin tim privat, për të mos pasur keqkuptime.

Na e përshkruani një ditë të Shkëndijes?

Dita ime fillon me një falënderim ndaj Zotit për një ditë më tepër. Si zakonisht, pi kafen e mëngjesit, pastaj ndihmoj pak veten të dukem edhe më e bukur me një grim të lehtë ditor. Gjithashtu kam kontakte të pandërprera me prindërit dhe motrën, me fansat, me shoqet, por gjithashtu edhe me sportin që nuk e lë asnjëherë. Dimrit zakonisht ushtroj në mbrëmje, ndërsa verës në mëngjes. Plane nuk bëj kurrë. Dal spontanisht si çdo femër, ku edhe unë jam një nga femrat që së paku një herë në javë kuptoj rreth modës se çka po zihet dhe prapë vishem si dua, ose çka më pëlqen. 

Nuk jam shumë e fiksuar të kem diçka trendy me rëndësi, por thjesht të ndjehem komode. Veshja ime ditore është shumë e thjeshtë dhe për fat të keq nuk mund të dal nga ngjyra e zezë, e cila është edhe ngjyra ime e preferuar. Kurrë nuk vesh taka në fundjavë ose në ndonjë takim biznesi me rëndësi. Çdo ditë meditoj. Sa i përket kuzhinës, nuk jam e fortë hiç. Më bëhet bajat të gatuaj, por nëse hyj në kuzhinë, atëherë e mbaroj me shumë shije. Ama, në disa sende jam e fortë (qesh). Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë. Hehehe pak shaka, por në çdo shaka gjysma është e vërtetë.

Çfarë do të ndryshonit te vetja?

Te vetja kisha pasë dëshirë të zbus pak kryet, sepse jam shumë kokëfortë, por s'po mundem dot. E cilësoj pak si mangësi te karakteri im, sepse nuk ka lidhje a prish punë apo jo! Diçka që në mendje më thotë "Jo", mbetet "Jo". Mendoj se do të ishte mirë me qenë pak më tolerante dhe nuk kthehem dot mbrapa.BLERAND REXHEPI
PanoramaPlus
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë Empty Re: Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë

Mesazh nga Anakonda Mon 17 Mar 2014 - 20:30

vetem naj nje qe mund tjet gay,se shumica meshkujve duan te till femrash

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë Empty Re: Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë

Mesazh nga dajti modh Tue 22 Apr 2014 - 21:03

Kjo eshte femer.qe I ben dhurate burrit dhe nje guzhinjere.he he he.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë Empty Re: Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi