Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rinia Ideatore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rinia Ideatore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rinia Ideatore

4 posters

Shko poshtë

Rinia Ideatore Empty Rinia Ideatore

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Apr 2014 - 10:06

Rinia në përgjithësi i referohet një kohë e jetës, që nuk është as fëmijëria e as mosha e rritur, por diku në mes..
Kjo "Rini , kërkon cilësitë e saj: " Jo një kohë të jetës, por një gjendje e mendjes, një temperament i vullnetit, një cilësi e imagjinatës, një epërsi të guximit mbi ndruajtje, i oreksit për aventurë mbi jetën e lehtë.."

Ju si Mendoni sot per Rinine.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rinia Ideatore Empty Re: Rinia Ideatore

Mesazh nga dajti modh Sun 20 Apr 2014 - 9:36

Sot rinia qef .
Kerkojn ti gjejn funin ,por asnje sja ka gjet.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rinia Ideatore Empty Re: Rinia Ideatore

Mesazh nga LaDescarada Mon 21 Apr 2014 - 22:13

e po gjithkush flet keq per kete rinin e sotme...edhe une nganjehere por ne duhet ta dim se tash ma koha eshte ndryshe dhe njerzit po ndryshojn sepse edhe rrethanat jan ndryshe se sa jan kan perpara. keshtu qe normal edhe kjo rinia e sotme ka me thon mas 50 vjetve per rinin qe vjen se sa "defekte" ka.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rinia Ideatore Empty Re: Rinia Ideatore

Mesazh nga Anakonda Fri 30 May 2014 - 0:53

Viti 2014,po te kthehesh pas ne vitet 90 i bie tjen goxha vite,kan ndryshuar ditet,vitet ngjarjet rrjedha e jetes,presim te hyjm ne europ kur vajzat veshin fustane,minifund apo xhinse te shkurtra ne shkoll pijn duhan,drog alkool e ku di gje se cfar budalliqesh te tjera;meshkujt te cilet drogohen me lloj lloj drogash;student adoleshent qe skan piken e kultures,trespektit moralit apo turpit por se vrasin mendjen per asgje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rinia Ideatore Empty Re: Rinia Ideatore

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi