Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çizme deri te kyçi i këmbës   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Çizme deri te kyçi i këmbës

Shko poshtë

Çizme deri te kyçi i këmbës   Empty Çizme deri te kyçi i këmbës

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:49

Çizme deri te kyçi i këmbës   Cizme-
Çizmet deri te kyçi i këmbës janë këpucët e domosdoshme për këtë periudhë të vitit. Gjatë muajve të ftohtë, këto çizme duken shumë bukur nëse vishen me xhins ose me triko. Gjatë muajve të ngrohtë, mund të vishen me pantallona të shkurtra ose me fustan. Ky material ju sjell kombinime tërheqëse për këpucët tuaja të parapëlqyera.
Çizme deri te kyçi i këmbës   Cizme-1

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi