Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Shko poshtë

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Empty Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:55

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-
Çdo gjë duket të jetë e mundur në këtë botë misterioze. Njerëzit duken si njëri-tjetri apo si macet apo krijesa të tjera. Të famshmet janë jo më pak se njerëzit e përgjithshme. Nw kwtw material ju do tw shikoni një listë me 15 famshëm të cilët duken si karaktere vizatimor. Ndoshta, karakteret vizatimor janë bërë si ata.

 1. Jennifer Lawrence duket si Luanne, mbretwresha e malit
Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-1
2. Amanda Seyfried duket si Rapunzel
Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-2
3. Lily Cole duket si Merida

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-3
4. Neelam Johal duket si Jasmine

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-4

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Empty Re: Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:55

5. Kerry Washington duket si Tiana
Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-5

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Empty Re: Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:56

6. Hugh Laurie duket si Scar
Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-6

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Empty Re: Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:56

7. Isla Fisher duket si Ariel
Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-7

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Empty Re: Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:57

8. Tom Welling duket si Eric
Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-8

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Empty Re: Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:57

9. Leighton Meester duket si Borëbardha

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-9

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Empty Re: Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 13 Nov 2015 - 22:57

10. Bryan Cranston duket si Ned Flanders (The Simpsons)

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Vip-10

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!  Empty Re: Ngjashmëri apo Frymëzim, midis Vip-ave të Hollywood-it dhe personazheve të Disney?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi