Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti?

4 posters

Shko poshtë

Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti? Empty Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Apr 2012 - 21:35

Shume thone e adhuroj ate, shume thone une vdes per te(megjithese asnje nuk vdes vertet, eshte si ne skene ku te "vdekurit" cohen prap). Por nje gje eshte e sigurt. Ka vertet njerez qe cmenden per dike. Cila mendoni se eshte aresyeja?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti? Empty Re: Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti?

Mesazh nga Arabela Tue 10 Apr 2012 - 0:01

adhurim esh ndaj dikujt qe te dergon monopateve qe nuk i ke shkelur asnjehere,,,qe vete nuk do dije mbase ti gjeje,,,,dhe ke frike ti shkelesh vetem,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti? Empty Re: Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti?

Mesazh nga Anakonda Tue 10 Apr 2012 - 8:04

besoj se ke frik qe ta kutpojsh veten dhe te qendrosh e vetmuar;mendoj se eshte ngfjashmeri shpirterore

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti? Empty Re: Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti?

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 16:57

Mendoj se eshte kompleks inferioriteti.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti? Empty Re: Adhurimi per dike, ngjashmeri shpirtrore apo kompleks inferioriteti?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi