Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës

Shko poshtë

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Empty Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës

Mesazh nga Anakonda prej Mon 18 Apr 2016 - 3:34

Me një set të mrekullueshëm fotografik po ju përcjellim tendencat e fundit të modës së veshjeve.
Moda Milano pranverë – verë 2016
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Abito-degrad%C3%A9-trasparente-Gucci

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Abito-nero-corto-traforato

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës A469c3d9410f8d309728cb41a24943e9

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 25-vestiti-bianchi-primavera-estate-2016-868x600_oggetto_editoriale_720x600

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Cb8f205db8dabcbe297be2fcabcf9c0d

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Accessori-milano-moda-donna-primavera-estate-2016-15-1024x683

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Gonna-patchwork-top-verde

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Blumarine-640x475

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Versace-donna

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Tendenze-primavera-estate-2016-rete-868x600_oggetto_editoriale_720x600

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Empty Re: Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës

Mesazh nga Anakonda prej Mon 18 Apr 2016 - 3:36

Moda Paris pranverë – verë 2016
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Lightbox_tendance6_jpg_4476_north_1160x_white-1024x583

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 44bc6c9e97484df386c2a61d168e1a44

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 10186134-la-maille-resille

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës D4948de96b3abe771f6ffa93a2ce1832

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Fashion_week_printemps_ete_2016-4-1024x583

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Images-4

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Dol0225_jpg_2681_north_1382x_black

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Defile-elie-saab-printemps-ete-2016-paris-look-29

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Elie-Saab_visuel_galerie2

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Look-1_exact780x1040_p

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Empty Re: Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës

Mesazh nga Anakonda prej Mon 18 Apr 2016 - 3:38

Moda Londër pranverë – verë 2016
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 3a634ae89d0f2e7ad3a4405a450400dd
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 36e9d998491208e5100815cae3fc2157
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 68d104f1f746446ba321a9065a32799a
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 914b92755d68105f95870602e74f8d7e
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës A4a21cde41c259f63b25c8015f8ec429
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Burberrys-spring-summer-2016-collection-on-the-london-fashion-week-runway
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Medium_low_look-24
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Medium_low_look-32
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Medium_low_look-43
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës E22fb32dd792befa47808f41a3b52270

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Empty Re: Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës

Mesazh nga Anakonda prej Mon 18 Apr 2016 - 3:40

Moda Roma pranverë – verë 2016
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Chanel-moda-pe-2016-1000-7

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 0-vestiti-primavera-estate-2016-copia_oggetto_editoriale_720x600


Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Bianco-nero-tendenza-primavera-estate-2016-868x600_oggetto_editoriale_720x600
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Collezioni-Cruise-2016-Chanel-Seoul-Giappone-Ispirazione-Louis-Vuitton-1024x768
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Elisabetta-Franchi-primavera-estate-2016-1000-9
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Giada-Curti-Alta-Moda-Roma-gennaio-2016-Primavera-Estate-2016
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Guy-Laroche-primavera-estate-2016-1000-5
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Sabrina-persichino-alta-moda-2016-abiti
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Versace
Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës 1454711270-0-moda-l-azzurro-per-la-primavera-estate-2016

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës Empty Re: Tendencat e veshjeve pranverë – verë 2016 në qytetet më të mëdha të modës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi