Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjërat që motrat Jenner nuk i kanë thënë asnjëherë në publik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Gjërat që motrat Jenner nuk i kanë thënë asnjëherë në publik

Shko poshtë

Gjërat që motrat Jenner nuk i kanë thënë asnjëherë në publik Empty Gjërat që motrat Jenner nuk i kanë thënë asnjëherë në publik

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:46

Gjërat që motrat Jenner nuk i kanë thënë asnjëherë në publik 52443b0f6b9cd0ddd2b9128f191f4fe5_XL
Edhe pse motrat Jenner janë shumë ta hapura dhe flasin për çdo gjë pothuajse, ka disa gjëra të cilat ato nuk i tregojnë dhe i mbajnë në vete. 
Ato këto gjëra nuk i flasin, sidomos jo në publik, janë:

I dashuri i parë i Kendall e ka mashtruar
Kendall dhe Kylie janë parë duke pirë nëpër vende të shumta
Lidhja e Kylie dhe Tygas ka qenë një lidhje e qëndrueshme
Kendall ka vuajtur nga aknet kur ishte 10 vjeçe
Kylie është halla e foshnjës se burrit të saj, pasi që vëllai i saj është në lidhje me ish gruan e Tyga-s.
Kendall e ka rregulluar hundën

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi