Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Kim Kardashian” meksikane People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

“Kim Kardashian” meksikane

Shko poshtë

“Kim Kardashian” meksikane Empty “Kim Kardashian” meksikane

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:46

“Kim Kardashian” meksikane 8dfd4cdc0805609b335b5bb2fd77a8f2_XL
Modelja sensuale meksikane Jocelyn Cano ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë përdoruesve të internetit me pamjen e saj të ngjashme me yllin amerikan Kim Kardashian. 
Sytë e saj të mëdhenj jeshil, flokët e gjatë brun dhe format perfekte trupore i kanë siguruar bukuroshes latine më shumë se 4 milionë ndjekës, të cilët e komplimentojnë me komente pozitive.

Nuk është suprizuese pasi Jocelyn është vërtet mahnitëse. Ajo ka arritur të ndërtojë një karrierë përmes rrjetit social falë videove të saj me ushtrime, dhe promovimit të produkteve të kozmetikës.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi