Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Familja e Sulltan Sylejmanit drekon në “Fshatin Shqiptar” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Familja e Sulltan Sylejmanit drekon në “Fshatin Shqiptar”

Shko poshtë

Familja e Sulltan Sylejmanit drekon në “Fshatin Shqiptar” Empty Familja e Sulltan Sylejmanit drekon në “Fshatin Shqiptar”

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:47

Familja e Sulltan Sylejmanit drekon në “Fshatin Shqiptar” Cf17a4d6bfa32de76020ee9e1dc96a72_XL
Aktori i njohur, Halit Egenç së bashku me bashkëshorten e tij Berguzar Korel dhe me djalin e tij, janë parë duke drekuar në “Arnavutkoy” që në shqip nënkupton “Fshat Shqiptar”. 

Në Turqi, “Fshati Shqiptar” është një lagje që i ka mbetur emri nga kohët e vjetra ku jetonin shqiptarët.
Djali i tyre duket se nuk i ka qejf ekspozimet në kamera, pasi që ai është parë duke u fshehur pas shpinës së të ëmës që të mos përballet me kamerën. /KosovaPress/

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi