Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zbulohet aryseja e vdekjes së PRINCE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Zbulohet aryseja e vdekjes së PRINCE

Shko poshtë

Zbulohet aryseja e vdekjes së PRINCE Empty Zbulohet aryseja e vdekjes së PRINCE

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:49

Zbulohet aryseja e vdekjes së PRINCE B1e659374900e98c426bd8cb472b8ded_XL
Javë më parë vdic ikona e muzikës Prince dhe të gjitha mediat po supozonin se kishte vdekuar nga mbidoza mirëpo e vërteta është ndryshe.

 
Një burim i industrisë muzikore i intervistuar nga The National Enquirer tha se ai iu dërgoi mesazhe miqve më 19 prill për t’iu thënë se këngëtari po vuante sëmundjen në fjalë.
 
“Doktorët i thanë Prince se niveli i tij i gjakut ishte tejet i ulët sa që temperatura e trupit të tij ishte ulur ndjeshëm”.
 
Prince ishte në dijeni dhe ishte i përgaditur për vdekjen pasi ishte diagnostifikuar me SIDA.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi