Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Iggy Azalea kritikon “Lemonaden” e Beyonces People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Iggy Azalea kritikon “Lemonaden” e Beyonces

Shko poshtë

Iggy Azalea kritikon “Lemonaden” e Beyonces Empty Iggy Azalea kritikon “Lemonaden” e Beyonces

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:51

Iggy Azalea kritikon “Lemonaden” e Beyonces 22fc907b7fd3aa3cc15b2f1a5d9e4ce0_XL
Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea, nuk është ndjerë fare mirë që Beyonce ka përdorur nofkën “Becky” për t’iu referuar vajzave “që kanë pasur aferë me bashkëshortin e saj”. 
Becky, është nofkë që përdoret për vajza me flokë të drejtë dhe të bardha dhe kjo gjë duket se e ka prekur Azalean pasi që ajo ka kërkuar që as kush të mos i referohet asaj me atë emër.

Ajo ka thënë se nuk ka asgjë me Beyonce dhe ka shumë respekt për atë, mirëpo nuk i pëlqen fjala të cilën ajo e ka zgjedhur.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi