Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mariah Carey-t i del gjoksi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mariah Carey-t i del gjoksi

Shko poshtë

Mariah Carey-t i del gjoksi Empty Mariah Carey-t i del gjoksi

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:58

Mariah Carey-t i del gjoksi Fa834462c63e012828002475cc9ce60f_XL
Asaj i pëlqen të tregojë format e saj trupore e veshur me fustanet më ekstravagante të mundshme.
Por Mariah Carey ka zbuluar më shumë seç duhet mbrëmjen e së enjtes kur është fotografuar pranë VIP Room në Paris.

Fustani i zi i këngëtares 46 vjeçare i ka nxjerrë asaj një pjesë të gjoksit.
Megjithatë ylli i muzikës Pop nuk ka ndaluar së buzëqeshur që nga momenti që ka mbërritur në klubin e kryeqytetit francez deri në orën 5:30 kur ajo është larguar.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi