Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fotografi akuzon Calvin Klein se i ka kopjuar idenë (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Fotografi akuzon Calvin Klein se i ka kopjuar idenë (Foto)

Shko poshtë

Fotografi akuzon Calvin Klein se i ka kopjuar idenë (Foto) Empty Fotografi akuzon Calvin Klein se i ka kopjuar idenë (Foto)

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:58

Fotografi akuzon Calvin Klein se i ka kopjuar idenë (Foto) C0bf092844d7b6b5004532cf3a113356_XL
Një fotograf dhe drejtor në Melbourne është shprehur se ka mbetur i “tronditur dhe habitur” pas reklamës së fundit së xhinseve të Calvin Klein në bashkëpunim me FKA twigs pasi ka ngjashmëri me punën e tij. 
Jack Hawkins, 24 vjeç, shkrepi një fotografi në korrik të vitit të kaluar, si pjesë e një projekti personal, që përshkruan një vajzë bjonde të zhveshur lakuriq të shtrirë në mes të një “deti” me çifte xhinsesh ngjyrë blu.

Fotografi pretendon se skena e fundit në reklamën e Calvin Klein tregon të njëjtën gjë si fotografia e tij.
Fotografi akuzon Calvin Klein se i ka kopjuar idenë (Foto) Cevin_Klein
Fotografi akuzon Calvin Klein se i ka kopjuar idenë (Foto) Cevin_Klein._1jpg

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi