Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

+16
Arian 123
Intriganti
Anakonda
Bukurosh-Djal
Shkembi
An0nim
Єямєℓiиdå
valtori
T_o_n_i
Ariel
Akulli
Alberti
Neta E
WebMaster
Xhan
fioll
20 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 4:06

Pikesepari ju pershendes te gjitheve. ehutuar
> Emri: Fiolla
> Mosha:22
> Ku jetoni: Në Shkup
> Qyteti origjines:Oher.... :P
Jam e ftuar në këtë forum prej një mikes time.
Interesat e mia janë të thjeshta, dua të jem edhe unë pjestare e këtij forumi, duke shfletuar, duke këmbyer njohuri, etj etj...

Shpresoj në mirëkuptimin tuaj, dhe, uroj të kalojmë këndshëm
Respektet e mia ... Fiolla PUCC i.l.u
Pasi qe regjistrohem ne fund te vitit ju Pershendes te gjithve ne ket forum dhe .....
[You must be registered and logged in to see this image.]
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Xhan Sat 29 Dec 2012 - 4:09

Fioll edhe un te Pershendes te uroj Mirseardhje dhe uroj tja kalojm sa me bukur se bashku ne kete Forum ,,,paske qelluar Forumi ishte shum i bukur dhe kishte njerz shum te mir sidomos kjo shefja Klea ishte per gjdo lavdat....

PUCC Dhurt
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 4:12

Xhan ju Pershendes dhe un shpresoj te jet Ashtu mirprija e mir si duket dhe argetimi nuk mungon ketu PUCC
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga WebMaster Sat 29 Dec 2012 - 4:23

Fiolla mire se erdhe edhe Klea te uron gezuar edhe ty vitin e ri edhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Neta E Sat 29 Dec 2012 - 4:43

Fiolla mire se erdhe mes nesh,caste te kendshme ne mes tone [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Alberti Sat 29 Dec 2012 - 4:48

Pershendetje Fjolla, mire se ke ardh..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Akulli Sat 29 Dec 2012 - 6:42

ue Ue ue ue erdhi ne 1 goc tjeter sexy :P hahahahaha Welcome Te Kalojme sa me mire me njeri tjetrin ! Xhan :*
Akulli
Akulli
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbollist

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Arian 123 Sat 29 Dec 2012 - 6:44

Mire se na ke ardhe Shkupiane.Qenkemi bashkatdhetare bashke.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Ariel Sat 29 Dec 2012 - 6:45

Mire se ke ardh Fjolla dhe gezuar Vitin e Ri [smile_1]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga T_o_n_i Sat 29 Dec 2012 - 6:46

Fiolla mire se erdhe edhe une te uroj gezuar edhe ty vitin e ri dhe te uroj gjithashtu argetim te kendshem mes nesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 6:47

Klea Love te flm shum per Mirpritjen tuaj PUCC
Nata E flm e dashur Dhurt
Belti te flm edhe prej teje mirsejugjej girly026
Akulli flm djal sexy shpresojm te kalojm mir Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... 167253520
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 6:48

Arian, Ariel ,Toni ju pershendes dhe flm per kaq mirpritje te ngroht PUCC
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga T_o_n_i Sat 29 Dec 2012 - 6:49

[You must be registered and logged in to see this image.] per ty Fiolla
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 6:50

Gjithashtu edhe per ju Toni PUCC
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga T_o_n_i Sat 29 Dec 2012 - 6:51

aman me keto [You must be registered and logged in to see this image.]se do besh ndonje cun xheloz ...e me akuzojn mua qe sle femer pa puth
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 6:58

T_o_n_i shkruajti:aman me keto [You must be registered and logged in to see this image.]se do besh ndonje cun xheloz ...e me akuzojn mua qe sle femer pa puth
je farewww po ska gjeloza knej si e sho Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... 3666372071
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga T_o_n_i Sat 29 Dec 2012 - 7:21

thua ska..... por prit edhe pak.... e do shohesh ti qe do nisin te te kerkojn edhe nr e kembes ...se keto ku rrin ku e ke shtepin ke te dashur etj etj po e po [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga valtori Sat 29 Dec 2012 - 8:58

fioll shkruajti:Pikesepari ju pershendes te gjitheve. ehutuar
> Emri: Fiolla
> Mosha:22
> Ku jetoni: Në Shkup
> Qyteti origjines:Oher.... :P
Jam e ftuar në këtë forum prej një mikes time.
Interesat e mia janë të thjeshta, dua të jem edhe unë pjestare e këtij forumi, duke shfletuar, duke këmbyer njohuri, etj etj...

Shpresoj në mirëkuptimin tuaj, dhe, uroj të kalojmë këndshëm
Respektet e mia ... Fiolla PUCC i.l.u
Pasi qe regjistrohem ne fund te vitit ju Pershendes te gjithve ne ket forum dhe .....
[You must be registered and logged in to see this image.]

welcome edhe ja klb fiolla Neutral
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 29 Dec 2012 - 11:07

valtori shkruajti:
fioll shkruajti:Pikesepari ju pershendes te gjitheve. ehutuar
> Emri: Fiolla
> Mosha:22
> Ku jetoni: Në Shkup
> Qyteti origjines:Oher.... :P
Jam e ftuar në këtë forum prej një mikes time.
Interesat e mia janë të thjeshta, dua të jem edhe unë pjestare e këtij forumi, duke shfletuar, duke këmbyer njohuri, etj etj...

Shpresoj në mirëkuptimin tuaj, dhe, uroj të kalojmë këndshëm
Respektet e mia ... Fiolla PUCC i.l.u
Pasi qe regjistrohem ne fund te vitit ju Pershendes te gjithve ne ket forum dhe .....
[You must be registered and logged in to see this image.]

welcome edhe ja klb fiolla Neutral
Flm shum Dhurt
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 29 Dec 2012 - 11:46

Mire se ke ardhe Fioll, Qendrim te kendshem mes nesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga An0nim Sat 29 Dec 2012 - 11:48

Pershendetje Mirese Erdhe ne Forum ..
Kalofsh sa me kendshem
..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga valtori Sun 30 Dec 2012 - 1:54

fioll shkruajti:
valtori shkruajti:
fioll shkruajti:Pikesepari ju pershendes te gjitheve. ehutuar
> Emri: Fiolla
> Mosha:22
> Ku jetoni: Në Shkup
> Qyteti origjines:Oher.... :P
Jam e ftuar në këtë forum prej një mikes time.
Interesat e mia janë të thjeshta, dua të jem edhe unë pjestare e këtij forumi, duke shfletuar, duke këmbyer njohuri, etj etj...

Shpresoj në mirëkuptimin tuaj, dhe, uroj të kalojmë këndshëm
Respektet e mia ... Fiolla PUCC i.l.u
Pasi qe regjistrohem ne fund te vitit ju Pershendes te gjithve ne ket forum dhe .....
[You must be registered and logged in to see this image.]

welcome edhe ja klb fiolla Neutral
Flm shum Dhurt

moj cila shoqe te solli ketu ?
se i thone nje fjale te urte ,,,,,,,me thuaj me ke rri te them cili je............... PUCC
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Shkembi Sun 30 Dec 2012 - 7:33

Mire se erdhe fioll,kalofsh bukur te Klea Love...dhe per shume vjet gezuar.

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Dec 2012 - 7:40

Fiolla mos ja u ve re cunave po te kerkuan edhe numrin e telefon hahaha se ketu ndodhin keto gjona nganjehere sidomos valtoin me ki kujdes haaha se ai futet me koke me pyetje yllo je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga valtori Sun 30 Dec 2012 - 7:49

KleaLove shkruajti:Fiolla mos ja u ve re cunave po te kerkuan edhe numrin e telefon hahaha se ketu ndodhin keto gjona nganjehere sidomos valtoin me ki kujdes haaha se ai futet me koke me pyetje yllo je farewww

klea bravo keshtu flitet per shoket je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Shkembi Sun 30 Dec 2012 - 7:51

Vec per mu se ka pas Klea...se jom i urte kur flej gjume eeww

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Dec 2012 - 7:53

Te gjith jeni te urte juve hahahaha ju ka Klea me kimet juve je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Tue 1 Jan 2013 - 18:17

hihihi Nje shoqe dhe nje shoq bukurosh djal ahhaaha jam e mesuar O kleva hahaa kshu qe fitoj fundin un perseri se sa kureshtar ka eeww
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 3 Jan 2013 - 1:11

fioll shkruajti: [You must be registered and logged in to see this image.] Nje shoqe dhe nje shoq bukurosh djal ahhaaha jam e mesuar O kleva hahaa kshu qe fitoj fundin un perseri se sa kureshtar ka [You must be registered and logged in to see this image.]


Ju mshelt goja asaj qe te ka pru ktu se sa te za ja kallxoj qefin hahahahaha mir se ke ardh
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 2:45

Happy OOOO u knaqt ajo heeeeeeeeee :P
se koka mir ktu e u knaqa dhe un :P
e gti xhelozi qka je mos me ben tim tash eeeee
Mirsetegjej PUCC
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:09

klm

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 4:13

Anakonda edhe ti Klm ty paska ber fiksim kjo fjal si duket ka hy po e sho te shkruar nga ty eeww
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Fri 31 May 2013 - 20:31

Bukurosh-Djal shkruajti:
fioll shkruajti: [You must be registered and logged in to see this image.] Nje shoqe dhe nje shoq bukurosh djal ahhaaha jam e mesuar O kleva hahaa kshu qe fitoj fundin un perseri se sa kureshtar ka [You must be registered and logged in to see this image.]


Ju mshelt goja asaj qe te ka pru ktu se sa te za ja kallxoj qefin hahahahaha mir se ke ardh
:5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787:
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Malsori Sat 1 Jun 2013 - 7:47

Pershendetje Miq te nderuar nga Malsori
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Intriganti Mon 3 Jun 2013 - 9:58

Mirmbrema T'gjithve! 8-d-
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Arian 123 Mon 3 Jun 2013 - 10:01

pershendetje Forumi.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Tue 8 Oct 2013 - 18:20

Pershendetje per gjith ju e flm per pershendetjet e juaja PUCC 
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga xhoni Wed 9 Oct 2013 - 11:13

pershendetje antar te nderuar
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga fioll Fri 11 Oct 2013 - 2:40

 Xhoni Pershendetje Perqafffimeee
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga WebMaster Fri 18 Oct 2013 - 8:08

Ku je  ri ku je  ahahahaha Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi nga SHkupjanja... Empty Re: Pershendetje Forumi nga SHkupjanja...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi