Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A po troket dikush në portën tënde të dashurisë? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A po troket dikush në portën tënde të dashurisë? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A po troket dikush në portën tënde të dashurisë?

+26
Ajo goca
tironse
Maksi
Selda
AlBora
Gentta
T_o_n_i
enigma
Emona
dajti modh
Endry
Albert
Golden
Durrsaku
Lolita
Amazone
xhoni_bravo
Poeti Dhimbjes
bobi 10
Єямєℓiиdå
Leo_uk
Aristogata
Tonii
CuN@BosS/
Prada
WebMaster
30 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

A po troket dikush në portën tënde të dashurisë? - Faqe 4 Empty A po troket dikush në portën tënde të dashurisë?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 5:09

First topic message reminder :

A po troket dikush në portën tënde të dashurisë?

une perveten time Kam dëshirë ta kem jetën time private
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


A po troket dikush në portën tënde të dashurisë? - Faqe 4 Empty Re: A po troket dikush në portën tënde të dashurisë?

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Jan 2015 - 22:57

e kam mbyll 0porten

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi