Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

+41
Axxx
Lerinela
legjenda
valtori
An0nim
Labja
Besa
Docteur
bobi 10
Anakonda
Free spirit
Eriku
Maksi
EpiKada
EMI
Darius
dajti modh
Aяtємιѕα
Klio
Durrsaku
CuN@BosS/
xhoni_bravo
Єямєℓiиdå
LaDescarada
AlBora
T_o_n_i
Dua
Leo_uk
Ariel
Emona
aLbinna.
Onsi
mela
Erjona gerl
matty
naploni
Tonii
Gerushi
WebMaster
Erika
Genti
45 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 13:24

mendimi im i parè kur u regjistrova nè kèt foum ishte:
a thua si do t'ia kaloj n'kèt forum..!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Genti Thu 3 Dec 2009 - 13:46

hajt po ja pranoj ftesen ......kleas fi web te ri qe e kishte (thjesht per ti shtu nr.)
Genti
Genti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atu ku duhet :P,,,
Postime Postime : 1270
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 20:41

do regjistrohem te them dhe un mendimin tim se kur jep dhe merr eksperienca shoqeria zhvillohet dhe me teper
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 22:39

mendimi im ishte se klea din me udhheq forumin mir dhe klea kom njoft dhe para forumit
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 23:01

cfare bej ketu Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Icon_scratch ,skisha ide si funksiononte Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Icon_rolleyes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erika Thu 10 Dec 2009 - 9:28

skisha fare mendim fillova ti ngacmoj pak disa nga antaret dhe dikush mendoj se isha djale me detyroj ti hap kameren [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Dec 2009 - 9:54

iiiiiiiii cfare forumi esht ky
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erika Thu 10 Dec 2009 - 9:54

o zott kjo njera qe e ka emrin vera po me nervozon hahahahhaha
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Dec 2009 - 9:59

oo zot sa mendje madhe kjo erika
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erika Thu 10 Dec 2009 - 10:00

uffaa vetem klea me pelqen s
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Dec 2009 - 10:02

na shet mend per mbreteresh kjo pa le,cila kujton se esht akoma nuk hyri mire mire Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Dec 2009 - 10:05

kam mendu per verenn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Dec 2009 - 10:05

ej mos e beni chit chat amon po shkruani mendimin qe menduat


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erika Thu 10 Dec 2009 - 10:06

klea keshtu kam menduar vertet moj pastaj mora msn everes dhe ajo em akuzoj pasaj e bera bllok
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Gerushi Thu 10 Dec 2009 - 10:07

Shum tem e qelluar [You must be registered and logged in to see this image.]

Un kur jam rregjistru kam mendu.Ishalla e bojm sa me bukur qe te kenaqen antaret qe do rregjistrohen ne kete forum dhe ashtu po ndodh shof shum njerz te qeshur ktu me vjen mir.
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Dec 2009 - 10:08

BESSI shkruajti:kam mendu per verenn

e ky me emer tjeter ne forum me cuditi me nje pyetje,apapapa thash ter mendje medhenj jan ne kete forum Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? 465560
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erika Thu 10 Dec 2009 - 10:08

erdha me mendimin qe do iki menjeher por klea me mbajti si mbreteresh
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Dec 2009 - 10:13

ku shkruaj ketu une Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Icon_scratch
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erika Thu 10 Dec 2009 - 10:14

si hapet tema
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Dec 2009 - 10:16

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? 389496 derisa te mesoj si punon ky forum do me mar shum koh mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erika Thu 10 Dec 2009 - 10:17

ehu keta forumista njihen mes veti asnje sm var
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 10 Dec 2009 - 10:19

po de e un ashtu Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Icon_scratch
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erika Thu 10 Dec 2009 - 10:20

cmu desh ti hyj kesajpune
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Tonii Thu 17 Dec 2009 - 11:00

kot rastesisht hyra pasi po kerkoja nje poezi ne net te cilat me pelqejn shum ti lexoj dhe ja me doli perpara ky forumi klea love dhe vec per poezit u regjisrova ne fillim po me sa shof qenka nam fare urime stafit
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Dec 2009 - 11:02

flm TONII ,,edhe te them faleminderit per rregjistrimin e kohen qe kalon ne kete forum rrespektet e mia


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Tonii Thu 17 Dec 2009 - 11:15

gjithashtu dhe un ju falenderoj qe na dhuroni minuta kenaqesie ne kte forum respekte
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Dec 2009 - 6:45

sepse per mua eshte shtepia e dyte edhe kur kam pasur medimin te hap nje forum ..e kam hapur vetem se kisha nje shoqeri te medha tek nje chat edhe doja qe kjo shoqeri mos te humbase edhe keshtu ndodhi shoqeria fillon edhe ecen perpara me sinqeritet edhe rrespekt ne gjdo anetare qe hyn ne kete forum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga naploni Sat 26 Dec 2009 - 6:47

mu me grabiten.. juhjjjjj juhjjjjj
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga matty Sat 26 Dec 2009 - 6:48

sa e mil kjo klea e kam sh xhan [You must be registered and logged in to see this image.]
matty
matty
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne djall
Postime Postime : 260
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Dec 2009 - 6:48

cbehet ketu Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Confused
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga matty Sat 26 Dec 2009 - 6:48

sa e mil kjo klea e kam sh xhan [You must be registered and logged in to see this image.]
matty
matty
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne djall
Postime Postime : 260
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Erjona gerl Fri 1 Jan 2010 - 5:43

shoqeria e kleas sepse eshte edhe tek forumi im e njoh shum mire e dyta se ka shum njerez te mir ne ket forum
Erjona gerl
Erjona gerl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 321
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Fri 1 Jan 2010 - 5:44

e dija se me ke kisha te beja
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga mela Fri 1 Jan 2010 - 6:14

se njihja klean
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Fri 1 Jan 2010 - 6:16

mendova se ska atmosfer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Onsi Fri 1 Jan 2010 - 13:45

snjihja dhe nuk njoh njeri,x nje miqesi te mir
Onsi
Onsi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 63
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Fri 1 Jan 2010 - 14:22

cdo te thot forum Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Confused kisha degjuar vetem per chat ndaj Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Icon_lol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga aLbinna. Fri 1 Jan 2010 - 14:58

Wow, nje forum tjeter , ndoshta do laoj mire edhe ktuu te shohim njeher ?
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Emona Tue 23 Mar 2010 - 4:51

Athua ado ket shoqeri Mirkpritse!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Mar 2010 - 4:52

si duhet te postoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi