Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i pare i mengjesit... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i pare i mengjesit... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendimi i pare i mengjesit...

+63
Neta E
Besa
Oni
Sasha
il conte
Lolita
Gladiola
Alberti
bobi 10
Shkembi
Anakonda
Labja
Klio
Aяtємιѕα
Next
Free spirit
Dori_sweet
Alisa
kasperi
Endry
Kejla_mezemer
qershicka
EpiKada
Arabela
Fragolina
Durrsaku
Docteur
Erii
exploreri
Emona
Darius
Golden
Selda
pexha
Katniss
Albert
Leo_uk
klodian
Gjeto Gjetani
Tonii
xhoni_bravo
LaDescarada
Maksi
T_o_n_i
Anila
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Amazone
dajti modh
Єямєℓiиdå
fidani
matty
ERMAL
krushku
Roksana
Erika
Vig-ana
Aristogata
rifati
gesti
xhoel
Erti
WebMaster
67 posters

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga WebMaster Sat 28 Feb 2009 - 9:27

:cigare: :birre:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Erti Sat 28 Feb 2009 - 9:37

ndez apo jo makina
Erti
Erti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 143
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Feb 2009 - 11:05

Ku me dal ,ca direksioni me mor juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Feb 2009 - 11:07

Si eshte ajo qe na udheheq në rrjedhat e kesaj permase !!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga xhoel Sat 28 Feb 2009 - 12:54

nje kafe per qejf pastaj shohim e bejme
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga gesti Sat 28 Feb 2009 - 22:51

eh vben guaja
tani kush rri ben kafene :gjume:
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga WebMaster Fri 6 Mar 2009 - 1:22

eh puna


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga xhoel Fri 6 Mar 2009 - 1:32

nje expres dhe me gezim po shkoj ne pune
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Fri 6 Mar 2009 - 3:43

si te fleja endeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga rifati Fri 6 Mar 2009 - 3:57

te shkoja ne pune
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Fri 6 Mar 2009 - 3:58

sa mir ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga WebMaster Tue 10 Mar 2009 - 13:03

jam shum e lumtur mendoi jeten time qe eci perpara pa e kthyer mbrapsht


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Tue 10 Mar 2009 - 19:56

mmm, ku ti gjej leket te dal sod ne qytettttt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Aristogata Wed 11 Mar 2009 - 4:09

:hi: Kush duron 6 ore mesim.Epo taksirati ,duhet dhjeta
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Wed 11 Mar 2009 - 4:22

kushe do me bej kafen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga xhoel Wed 11 Mar 2009 - 4:40

nje expres me cigare te na dale gjumi
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga gesti Wed 11 Mar 2009 - 5:36

ohu u gedhi prAP kush shkon ne pune :inat:
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Wed 11 Mar 2009 - 6:28

mendimi,,, tashi eshte mbremje , ju them neserr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Wed 11 Mar 2009 - 7:52

nji cafe me dal gjumi juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga rifati Wed 11 Mar 2009 - 9:36

te pi dicka te ftoft se isha ne muzik live mbrem dhe gati si i trullosur isha sot ne mengjes
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Aristogata Thu 12 Nov 2009 - 11:49

ufff kush ngrihet nga krevati [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vig-ana Thu 12 Nov 2009 - 11:50

ku eshte ajo
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Erika Thu 12 Nov 2009 - 11:53

sa me fflihet [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Nov 2009 - 11:54

emri i dikujt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vig-ana Thu 12 Nov 2009 - 11:55

cfare ben ajo ne forum
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Erika Thu 12 Nov 2009 - 11:55

Cfare endrre pash mbrem une [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Aristogata Thu 12 Nov 2009 - 11:55

brrr sa ftoht [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Erika Thu 12 Nov 2009 - 11:56

ehh kush ti laj dhembet [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Roksana Thu 12 Nov 2009 - 11:56

weeeee kush iken npun
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vig-ana Thu 12 Nov 2009 - 11:57

sikur te ishte dikush te me perkedhel floket ( harrova skam floke)
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Erika Thu 12 Nov 2009 - 11:57

ehh kush e godit dhomen tnani
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vig-ana Thu 12 Nov 2009 - 11:58

kush do fiton te dielen ne ks hahahhaha
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Nov 2009 - 11:59

VIG-ANA shkruajti:sikur te ishte dikush te me perkedhel floket ( harrova skam floke)

eja se te ve teta vera nje paruke ty Mendimi i pare i mengjesit... 933318 Mendimi i pare i mengjesit... 933318 Mendimi i pare i mengjesit... 933318
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vig-ana Thu 12 Nov 2009 - 12:00

se do me [You must be registered and logged in to see this image.] ajo
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Erika Thu 12 Nov 2009 - 12:02

do ja fus gjumit prap
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Nov 2009 - 12:02

nje arrush qe e mban dikush me emrin tim,kushedi ku e ka hedh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Roksana Thu 12 Nov 2009 - 12:02

si do e boj make up sot
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Nov 2009 - 12:12

si esht njeri a me esht zgju me disponim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Aristogata Thu 12 Nov 2009 - 12:17

cfar do vesh sot [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga WebMaster Thu 12 Nov 2009 - 12:20

haha puntoret se duan leket hahhahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i pare i mengjesit... Empty Re: Mendimi i pare i mengjesit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi