Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

+41
Axxx
Lerinela
legjenda
valtori
An0nim
Labja
Besa
Docteur
bobi 10
Anakonda
Free spirit
Eriku
Maksi
EpiKada
EMI
Darius
dajti modh
Aяtємιѕα
Klio
Durrsaku
CuN@BosS/
xhoni_bravo
Єямєℓiиdå
LaDescarada
AlBora
T_o_n_i
Dua
Leo_uk
Ariel
Emona
aLbinna.
Onsi
mela
Erjona gerl
matty
naploni
Tonii
Gerushi
WebMaster
Erika
Genti
45 posters

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 13:24

First topic message reminder :

mendimi im i parè kur u regjistrova nè kèt foum ishte:
a thua si do t'ia kaloj n'kèt forum..!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Maksi Mon 7 Nov 2011 - 5:51

do gjej njeri apo jo vec kur hyra me iku pini full
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 20:03

shpresoj qe mos te me shajne,sic bene tek forum v.......

Kujdes kur permend emra forumeve tjera qe sjan partnere te kesaj faqje.


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga bobi 10 Tue 20 Mar 2012 - 11:09

e sinqerta shkruajti:shpresoj qe mos te me shajne,sic bene tek forumvirtual...........E pse?

Mendimi i pare?Aspak s'kam ndryshuar stilin tim se si shkruaj besoj,se kur erdha pashe qe mjaft antare i njihja nga diku,e bla bla bla shtyj oren sikurse tashme,por me nje ndryshimE vete habitem si eshte rritur aq shume numri i postimeve?Diku kam 7 vite i rregjistruar e e frekuentoj c'do dite ne lexime,edhe i marr lajmet para se te dalin ne tv e 360 postime kam bere.Cuditerisht ndodh![You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Mar 2012 - 11:12

Ishalla Bobi me ka pru ne nje forum te mire.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Docteur Tue 20 Mar 2012 - 11:13

ishalla eshte ermelinda akoma ktu per heren e dyte te paren ishalla loqki ska shok me te mire se une :A
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga bobi 10 Tue 20 Mar 2012 - 11:18

Eямєℓiиdå shkruajti:Ishalla Bobi me ka pru ne nje forum te mire.[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Kaloi e ajo e frekuentimit te tyreDiku djalosh.diku i martuar,diku serioz,diku romantik,e diku arrogant[You must be registered and logged in to see this image.]

S'mundem me te inkuadrohem ne to[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Emona Tue 20 Mar 2012 - 11:19

Docteur shkruajti:ishalla eshte ermelinda akoma ktu per heren e dyte te paren ishalla loqki ska shok me te mire se une :A

:541221: Kurr sma ke thon .....

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Mar 2012 - 11:20

Docteur shkruajti:ishalla eshte ermelinda akoma ktu per heren e dyte te paren ishalla loqki ska shok me te mire se une [You must be registered and logged in to see this image.]..as mos e mendo....smund te ndodh dic e tille.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Mar 2012 - 11:20

bobi 10 shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:Ishalla Bobi me ka pru ne nje forum te mire.[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Kaloi e ajo e frekuentimit te tyreDiku djalosh.diku i martuar,diku serioz,diku romantik,e diku arrogant[You must be registered and logged in to see this image.]

S'mundem me te inkuadrohem ne to[You must be registered and logged in to see this image.]Sa keq.[You must be registered and logged in to see this image.]

Ishalla na kalo edhe ne[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga bobi 10 Tue 20 Mar 2012 - 11:26

OhuuuuuuuuJane vitet qe lejne shenje[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Besa Tue 20 Mar 2012 - 11:28

Si do t'ia dal me tere keto anetare juhjjjjj
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Emona Tue 20 Mar 2012 - 11:35

S'njoh kon sme njeh kush...qyqa un.. :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Labja Tue 20 Mar 2012 - 11:36

pse u regjistrova ketu snjoh asnje
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster Tue 20 Mar 2012 - 11:37

Thashe ta provoj edhe un jeten e virtualitetit thashethemesin e saj :541221:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga dajti modh Tue 20 Mar 2012 - 11:37

te takoja tezet e Kleas :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster Tue 20 Mar 2012 - 11:38

e sinqerta shkruajti:shpresoj qe mos te me shajne,sic bene tek forum v...........

Asnje ketu nuk do te shaj edhe kete ta siguroj un sepse ketu atyre tipave ju tregojme rrugen


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga dajti modh Tue 20 Mar 2012 - 11:42

qe do ngel thate per note :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Labja Tue 20 Mar 2012 - 13:59

si mund te feshihem prap :P
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 17:59

shpresoj qe mos te jen tangelliksa keto anetaret.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Ariel Thu 22 Mar 2012 - 11:53

Hajt mos tja prish Beltit qe me beri ftese ...te shof ca behet ktu...
Nje tu futur dhe ngeca...ca ti boj sorellines qe gjeta ktu juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Thu 22 Mar 2012 - 19:30

Te behem anetar i njohur,dhe tia kaloj sa me mire.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster Wed 4 Apr 2012 - 9:59

Asgje me teper qe te mbaja lidhje me shoqerin qe kisha zer tek nje forum tjeter


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 17:34

do behem legjende forumi sic ke me te.................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster Sat 13 Oct 2012 - 11:07

Kur me erdhi mendimi te krijoi nje bote virtuale ku eshte komplet mendime diskutime thashetheme edhe intriga thash ta provoj edhe un kete bote se ne kete menyre do e kaloj kohen e lire edhe un si te tjeret .Pastaj dikur beja pjese e nje forumit qe quhej Plaku Com edhe kisha nje shoqeri qe eshte edhe sot ne kete forum edhe jam krenare per kete qe kam krijuar edhe se kam krijuar vetem po me te gjitheeeeeee juve qe me keni flm [You must be registered and logged in to see this image.]


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sat 13 Oct 2012 - 11:26, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga An0nim Sat 13 Oct 2012 - 11:13

Me pelqen se ka nje liri te shprehuri dhe nje tolerance ekzemplare ,qe nuk i gjen ne asnje forum tjeter. Ka antare te kendshem , me sens te holle humori dhe me aftesi te shkelqyera te kuptuari . Larmishmeri temash dhe idesh ,por e theksoj dhe nje here toleranca , qe e ben te veçante nga te tjeret. Nuk eshte sekt , eshte tamam forum i fjales se lire.


Kjo mendoj se do te ishte pergjigja e Ariel !!
Nga teoria ime !!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga An0nim Sat 13 Oct 2012 - 11:17

Teme e bukur. Pergezime nismetarit.

Mund te them qe kam mesuar shume nga ky forum. Dukeqenese nje pjese e anetareve te ketij forumi jemi te shperndare (disa ne Amerike, disa ne Angli, disa ne Greqi, nje pjese ne Itali, e me pas jane dhe vendasit – Shqiperi, Kosove e Maqedoni) e pasuron kete forum pasiqe i jep nje ide te plote reth Shqiptareve dhe shoqerise Shqiptare.

Nese kerkon nje mendim te sinqerte nga njerez teper inteligjent, nese deshiron nje argument apo ke nevoje per ndihme (njohurie a tjeter) ketu ne KL mund ta gjesh.

Eshte nje atmosfere miqesore qe mbart ne te nje fryme positive dhe humori. E dukeqenese nje pjese e mire te anetareve te saj jane studente, punojne orare te gjata apo kane pune te lodhshme, Klea Love eshte perfekt per disa minuta qetesimi shoqeruar me nje kafe a nje leng frutash.

Personalisht, e pelqej sepse kam fituar shume prej tij (duke filluar qe nga mirembajtja e shkrimit te gjuhes Shqipe, ne lajmet ne Shqiperi, mendimet e vlefshme te shume anetareve dhe miq te mrekullueshem) e me pelqen qe pas shume oresh pune te shkruaj diçka ne gjuhen Shqipe e te lexoj Shqip.

Mqse mu dha ky rast, desha te pershendes & te falenderoj te gjithe Stafin per nismen dhe mirembajtjen e Klea Love, si dhe te gjithe anetaret e tij qe e frekuentojne.

Me respekt,
Edi !
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 11:21

ReSpEcT shkruajti:Me pelqen se ka nje liri te shprehuri dhe nje tolerance ekzemplare ,qe nuk i gjen ne asnje forum tjeter. Ka antare te kendshem , me sens te holle humori dhe me aftesi te shkelqyera te kuptuari . Larmishmeri temash dhe idesh ,por e theksoj dhe nje here toleranca , qe e ben te veçante nga te tjeret. Nuk eshte sekt , eshte tamam forum i fjales se lire.


Kjo mendoj se do te ishte pergjigja e Ariel !!
Nga teoria ime !!

Sikur ke folur me gojen dhe mendimet e Arielit...
Ky eshte eshte dhe mendimi im....


Hyra me ftesen e Beltit dhe pritjen e pare ma beri Kushtrimi dhe Klea"..dhe ngeca pasi u ndjeva vertet mire sepse ishte forumi qe ka pershkruar Respect me siper.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 11:24

une erdha ne kete forum se me tha furrnitorja do te bej webmaestro je farewww
me mashtroi ngela ketu tani i kam ven vetes nje qellim o kap njeren o plas je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 11:27

ReSpEcT shkruajti:Teme e bukur. Pergezime nismetarit.

Mund te them qe kam mesuar shume nga ky forum. Dukeqenese nje pjese e anetareve te ketij forumi jemi te shperndare (disa ne Amerike, disa ne Angli, disa ne Greqi, nje pjese ne Itali, e me pas jane dhe vendasit – Shqiperi, Kosove e Maqedoni) e pasuron kete forum pasiqe i jep nje ide te plote reth Shqiptareve dhe shoqerise Shqiptare.

Nese kerkon nje mendim te sinqerte nga njerez teper inteligjent, nese deshiron nje argument apo ke nevoje per ndihme (njohurie a tjeter) ketu ne KL mund ta gjesh.

Eshte nje atmosfere miqesore qe mbart ne te nje fryme positive dhe humori. E dukeqenese nje pjese e mire te anetareve te saj jane studente, punojne orare te gjata apo kane pune te lodhshme, Klea Love eshte perfekt per disa minuta qetesimi shoqeruar me nje kafe a nje leng frutash.

Personalisht, e pelqej sepse kam fituar shume prej tij (duke filluar qe nga mirembajtja e shkrimit te gjuhes Shqipe, ne lajmet ne Shqiperi, mendimet e vlefshme te shume anetareve dhe miq te mrekullueshem) e me pelqen qe pas shume oresh pune te shkruaj diçka ne gjuhen Shqipe e te lexoj Shqip.

Mqse mu dha ky rast, desha te pershendes & te falenderoj te gjithe Stafin per nismen dhe mirembajtjen e Klea Love, si dhe te gjithe anetaret e tij qe e frekuentojne.

Me respekt,
Edi !

brava brava brava brava
PUCC PUCC PUCC PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Oct 2012 - 19:07

Ishalla sjan njerz si shajn... [You must be registered and logged in to see this image.]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga WebMaster Tue 30 Jul 2013 - 10:22

hihihi 
Te kaloj kohen vallai asgje me teper


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Thu 1 Jan 2015 - 5:20

tshof ndonjegje interesante qe mund tket forumi lool

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga dajti modh Sat 3 Jan 2015 - 6:26

Per qef me shty disa ore si emigrand qe jam.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Jan 2015 - 23:23

tkaloj disa or tkendshme nforum kaq

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga dajti modh Sun 4 Jan 2015 - 9:55

Tja lyp Kleas je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Jan 2015 - 22:55

tgjej burre

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga dajti modh Wed 21 Jan 2015 - 18:48

Ha ha si ta lypke ti tulle fare.
Ti vij rrotull ksaj lart.je farewww.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Jan 2015 - 23:17

ishalla jam ne nje forum tkendshem lool

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga dajti modh Sun 25 Jan 2015 - 4:28

Me kalu nai ore kur je tu pi kafe ne shpi.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Anakonda Tue 10 Feb 2015 - 23:42

tkalojm ca koh mir

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum? - Faqe 3 Empty Re: Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi