Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

+14
gesti
Next
Lot i derdhur
rifati
xhoel
alketa
Shaban Cakolli
jona
Gerushi
juxhin
Vellai
WebMaster
marsida
[DJ^TRINITY]
18 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jan 2009 - 4:15

Jeni opsesiv per virgjerin e vajzes qe neser mund te jete femra e jetes tuaj?apo jini indiferent
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty .

Mesazh nga [DJ^TRINITY] Mon 12 Jan 2009 - 7:01

vete mer vete ... hmmm .... minimumi deri ne hen .. maximumi deri ne venus juhjjjjj:D:D:D:DD:D:d
[DJ^TRINITY]
[DJ^TRINITY]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Irak
Postime Postime : 18
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : Kengetar

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jan 2009 - 11:04

Qyqaaaaaaaa,kto cunat e forumit qekan te turpshem ,nuk u pergjigjkan fare temes :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga marsida Mon 12 Jan 2009 - 21:47

un per vete jam pak fanatik dhe jam shum opsesiv per virgjerin e femrave. shkurt muhabeti du gru te nershme :lol!: :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Jan 2009 - 5:40

per te veshet e kishe llafin mer :lol!: juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Jan 2009 - 6:03

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P sa gabele je miiiiiiiii :P :P :P :P jemi ne 2009 eshte veshtir te themi tani se mashkulli
don goc virgjeresh sepse sot eshte liriiiiiiiii :P :P :P
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Jan 2009 - 6:03

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P sa gabele je miiiiiiiii :P :P :P :P jemi ne 2009 eshte veshtir te themi tani se mashkulli
don goc virgjeresh sepse sot eshte liriiiiiiiii :P :P :P
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Jan 2009 - 6:07

po ena mas 10000vjetesh budallenjt nuk marojn mi jo juhjjjjj :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Jan 2009 - 6:10

jo jo ke te drejt lal hahaaha :lol!:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Fri 16 Jan 2009 - 7:11

una jam i martuar edhe kjo pytje nuk eshte per mua
megjithate jam i mendimit qe virgjesia e nji femre per nji mashkull nuk lot shum rol
rendesi ka qe po vendosen te jetojne dashke ti qendrojne njeri tjetrit besnik
te kene virgjeri shpirterire
kush kuptoj ,kuptoj :afro:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Jan 2009 - 7:13

BRAVO vllai !!!! :cheers: je 1
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga juxhin Thu 22 Jan 2009 - 2:46

no komente........................................

juxhin
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Hobi Hobi : rekrut i fbi-s

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Jan 2009 - 5:45

cfare ka bere ka bere rendesi per mua ka se cfare do bej kure eshte me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Jan 2009 - 6:16

BRAVO akili!!!!kjo qe llaf me men ,e shifni o njerez qe,ka dhe rob me llogjik s'jon te gjith nara :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Jan 2009 - 6:17

po me mire eshte ne ditet e sotme ta maresh me eksperienc se sa nje qe nuk di fare se ajo qe nuk di fare ta mbuashe shpin plot me shok
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Jan 2009 - 6:22

tamom vallai,ruhu nga thengjilli i mbuluar ,thojn pleqt :lol:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Jan 2009 - 6:23

ate thashe dhe une pak me pare me mire nje qe di se di ta cemoj njerin qe ben gabime
ajo qe nuk di shkon tek me e thjeshta direkt tek hakmarja
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Jan 2009 - 6:25

llogjika aty te çon , juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Gerushi Sun 25 Jan 2009 - 14:16

Qyqaaaa Cfar bohet ktu edhe i thashe mikit qe sfutem ke ky forum se kan me na kap me zor hahahahhahahahahha
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Sun 25 Jan 2009 - 14:20

ylli ste kap njeri jo vetem po kape ti me zor ndonje hahahhahahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 2:44

opsiono i virgjeris
tani eshte si dicka e dale shume nga moda
nuk ka asnji vlere
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jan 2009 - 3:43

po per kalamojt akoma ka vlera :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 3:53

rushi po te them nji histori
para ca vitesh u martu njeni edhe e donte grun te virgjer
si perfundim e gjeti
6 muaj mbas marteses e kapi me dashnor ne krevat
tani po pyes te gjithe ata qe duan te virgjara
c vlere ka virgjeria ne kete raste
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jan 2009 - 3:55

asnje vlere dihet,por ka meshkuj qe vergjerin e kon te shent edhe se nje dit gruja ja dredh :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 3:58

atyre meshkojve nuk kam se cfar tju bej
por ishadha nuk njof grat e tyre
vetem kshu munde te vejne men
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jan 2009 - 3:59

:gezim: :gezim: je i modh VLLAI
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 4:01

rushi kur nigjo kto gjera me behet qimja gozhde
kaq idiotizem
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jan 2009 - 4:02

eh ,idjotsit e njerzimit nuk kan fund lal,ca me bo :lol:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 4:05

e di ca po mendoj duhet te gjejme
nje menyre qe te gjejme kush meshkuj jane te
virgjer edhe kush jo
ather ju vajzat do thoni qe nuk je i virgjer
edhe nuk te martoj
qe te gjithe do ngelen pa martuar
ata meshkuj
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jan 2009 - 4:10

:gezim: :gezim: po skon nga ja majn me se to femra jan ska mo te tjera ,ose kon me jetu me dorjanen gjith jeten e vet ose do bohen PD :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 4:14

:uaa: :uaa:si ky kane me ngel qe te gjithe
hahahahahahaaaahahahaaaahahahaaaaaa
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jan 2009 - 4:15

:gezim: :gezim: :gezim: si per gjynof mo :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 4:19

rushi te them nji gjo esnjiher nuk kam ofenduar femra
me kuptimin a je ose jo e virgjer
se e shikoja virgjerine edhe ne veten time
prandaj nuk ke si kerkon dicka ke tjetra
kur nuk dije ta mbaje per vete
kshu duhet pare mendoj una
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Jan 2009 - 4:22

Shume arsyetim i drejt VLLAI por,,njerzit jo te gjithe jan te ketij arsyetimi fatkeqsisht
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Mon 26 Jan 2009 - 4:28

shume njerez nuk munde te jene dakorte me arsyetimin tim
kjo eshte e vertet
por ama dyhet edhe eshte e detyrushme te jene dakorte me veten e tyre
vetem kshu munde te dalin nga paragjykimet qe kane ata njerez
duhet te kerkojne as me shume as me pak por te njejtat gjare
qe kane ose nuk kane ke vetja e tyre
kto tia kerkojne edhe shoqes se tyre
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga jona Thu 29 Jan 2009 - 2:55

ka djem akoma qe jan te fiksuar qe femra e tyreeeeee te jet e virgjer po ca ti besh se ia kan zhvirgjeru te tjeret hahhahah
jona
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 7 Feb 2009 - 4:00

hmmm,virgjeria eshte e mire,por sikur te e ruajne mashkulli dhe femra,tani ai mashkull qe nuk len qosh pa ju vardisur te tjerave,te kerkon grua virgjer lere qe eshte e pakuptimt,por nuk e gjejne.Fundja femrat nuk e prishin virgjinitetin ne hene,po ketu ne toke me keta meshkujt qe u vardisen dhe i mashtrojne!Kan thene mos i beje dikujt,cka nuk deshiron ta beje dikush.
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga jona Sat 7 Feb 2009 - 5:47

si shum i zgjuar me dukesh ti mua more shaban
rrespekte lal
jona
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga alketa Sat 7 Feb 2009 - 7:15

une po te oisha mashkull, te dashuren time do ta doja te virgjer... keshtu qe nuk i paragjykoj meshkujt e tille
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga jona Sat 7 Feb 2009 - 7:16

apooooooooo
na kenaqe tani ti bashk me keto filozofitttttttt e tua
per mua ato qe jan te fiksuar pas virgjeris jan te semur
jona
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi