Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

+14
gesti
Next
Lot i derdhur
rifati
xhoel
alketa
Shaban Cakolli
jona
Gerushi
juxhin
Vellai
WebMaster
marsida
[DJ^TRINITY]
18 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jan 2009 - 4:15

First topic message reminder :

Jeni opsesiv per virgjerin e vajzes qe neser mund te jete femra e jetes tuaj?apo jini indiferent
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga gesti Sun 1 Mar 2009 - 23:49

:bobe:
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Sun 1 Mar 2009 - 23:54

kush thot e dua te virgjer
duhet qe edhe ai te jet i virgjer
:bobe:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga gesti Mon 2 Mar 2009 - 4:58

deri 10 mesatarja
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga WebMaster Thu 19 Mar 2009 - 12:45

:mendoj:


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 9:40

kush thote se e dua te virgjer,,duhet te jete edhe ai ashtu juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 9:41

ahhahhaa, ti ketu dole te vereten me hudh en shesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga leona Sat 11 Jul 2009 - 10:38

Cunat vdesin pas vajzave te virgjera dhe terhiqen pas vajzave jo te tilla. Geshetim i habicemi
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 11:40

vehet shum bile po kto kot jan fjal e tyre qe i flasi ne publik hahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Sat 11 Jul 2009 - 20:29

hahahhaa, nuk di gje une per keto skam ideeee mbaj mend gje , kam mesuar kurrrr, me kallxoni qe eshte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Wed 22 Jul 2009 - 5:29

rendesi ka te gjesh njeriun e duhur ,,sot!sme ben pershtypje virgjeria
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Gjakush Tana Wed 22 Jul 2009 - 5:41

Pse jo! Pa virgjeri shpirtërore, kot ajo truporja!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Sun 23 Aug 2009 - 22:51

as me itereson me
por do desha nji qe te kalojme gjithnje mire
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vizitor Sun 23 Aug 2009 - 22:53

kshtu thon te gjith qe nuk em intereson po pastaj hmmmmmmmmmm :inat:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Vellai Sun 23 Aug 2009 - 22:54

kinge persa me perket mua nuk ekziston fare :lol!:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga engel_boy Wed 26 Aug 2009 - 10:56

Varet nga situata se si ndodhin kto gjera e ne funde ja qesim lapsin dhe e shikojm se qfare barazimi na del ;)
engel_boy
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Me von

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Anakonda Wed 5 Nov 2014 - 23:25

leona shkruajti:Cunat vdesin pas vajzave te virgjera dhe terhiqen pas vajzave jo te tilla. Geshetim i habicemi
vallahi po sqe e ai qeshtu kot qe mundohet ngela nder mduket hihihi hihihi hihihi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?..... - Faqe 3 Empty Re: Opsesioni i virgjeris tek meshkujt ,deri ku vete?.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi