Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

+26
An0nim
Besa
EMI
Labja
Arabela
Fata
Anakonda
dajti modh
Kejla_mezemer
Katniss
Amazone
Ariel
Albert
Ambra
Prada
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
vajza-sy-bukur
**Jeta**
lezhjani
xhylianna
Emona
ira bukuroshe
Dua
WebMaster
Aristogata
30 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Aristogata Mon 7 Dec 2009 - 12:24

SI MENDONI?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Vizitor Mon 7 Dec 2009 - 14:01

jo un personalisht i marr gjerat si me vin ne jete,dhe nese dikush me lendon ska gje per vete e ben por un sdo bie ne moralin e tij si person
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga WebMaster Sat 27 Mar 2010 - 6:43

mendoj se drejtesia eshte gjeja me mire per njeriun
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Dua Sat 27 Mar 2010 - 6:45

jo sja vlen hakmarrja
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Aristogata Sat 27 Mar 2010 - 12:16

hakmarrja eshte nje pjat qe sherbehet e ftohte, e kush me mir se zoti do hakmerret ne emer te zemrave te lenduara.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Vizitor Sat 27 Mar 2010 - 13:50

shum bukur e ka shprehur motrushja cfare te them une me shume Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? 94251
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga ira bukuroshe Sat 27 Mar 2010 - 21:32

per nje person me zemer te zez dhe pa ndjenja po kjo eshte rrruga me e mir
ira bukuroshe
ira bukuroshe
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 19
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Emona Wed 31 Mar 2010 - 20:59

Joo Nuki a vlen te hakmerresh per asgje Kohaa e denton vet!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Vizitor Thu 1 Apr 2010 - 3:49

jo,edhe ashtu si karakter sjam njeri qe hakmerrem,vec i le gjerat si vine e ne dore te zotit gjithmone
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga WebMaster Tue 6 Apr 2010 - 7:47

nuk ja vlen te meresh me te me sepse ska vler per mua po te hakmerrem i jap nje mundesi qe nuk i perket me [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Vizitor Tue 6 Apr 2010 - 7:50

jo nese sdua te bie ne moralin e tij e une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga xhylianna Tue 6 Apr 2010 - 7:56

Joo more qfart hakmarrje s'vjeen n'shprehjee...E la te qeeet te Jetoj ne Kit jeet,e ne at tjetren Boot Jaa Ktheen Zooti:D
xhylianna
xhylianna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 56
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Vizitor Tue 6 Apr 2010 - 7:58

aspak se mendoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga lezhjani Tue 6 Apr 2010 - 8:44

se besoj sepse ndjek hakmarrja hakmarrjen
lezhjani
lezhjani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : lezhe
Postime Postime : 229
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/04/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : ADMINISTRATOR

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga **Jeta** Wed 7 Apr 2010 - 11:45

Jo nuk i dua gjerat e tilla,por thjesht ja le ZOTIT te meret ai me at njeri,ashtu sic e din vetem ai....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga vajza-sy-bukur Wed 7 Apr 2010 - 11:47

kemi nje zot qe na shikon dhe ai do gjykoje per cdo veprim tonen e te tjereve
vajza-sy-bukur
vajza-sy-bukur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ELBASANI ZEMRA IME
Postime Postime : 337
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/02/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : BALETI DHE KERCIMI NE RERE

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Apr 2010 - 11:49

ja le ne dore te zotit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga vajza-sy-bukur Wed 7 Apr 2010 - 12:26

nuk vlen asnjera jam kundrra hakmarrjes menyra me e lehte eshte ta leshe ta kuptoi se kush eshte ne te vertete,SEPSE NJe VEPRIM DHE NJe XHEST VLEN Me SHUME SE NJE MIJE FJALE ..
vajza-sy-bukur
vajza-sy-bukur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ELBASANI ZEMRA IME
Postime Postime : 337
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/02/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : BALETI DHE KERCIMI NE RERE

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Nov 2010 - 7:01

drejtesine zoti me ane te njerezve e ve ne vend
toleranca nuk eshte fjale pa kufi
mesimi i duhet dhene cdokujt aq sa e meriton dhe pasi i ka shpenzuar gjithe shanset e dhena
mbase tingelloj e ashper por nuk jam
kam shpirtin e nje femije me te miren por te liges nuk besoj se i duhet lene rruge te lire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 16 Nov 2010 - 5:12

Hakmarrja eshte mjeshtri e atyre qe nuk dine te falin...gjithmone kam thene keshtu.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 16 Nov 2010 - 5:15

Jo.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Prada Sat 20 Nov 2010 - 12:25

ibëre keq dikujna i bëre keq edhe familjes tande
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Ambra Mon 22 Nov 2010 - 10:37

Te gjithe themi se kerkojme drejtesi, por sic duket kemi harruar se drejtesia ne asnje menyre nuk mund te jete hakmarrja.....dikush te ben dicka, tregon veten...une nuk mund ta ul veten ne nivelin e tij duke u hakmarre....
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga WebMaster Mon 22 Nov 2010 - 10:38

Pse te hakmerem ja le ne dore te zotit te gjitha une skam pse te hakmerem vallai
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Emona Wed 24 Nov 2010 - 2:16

Jo.Sdua Ta Qoj Jeten Time kote ne Hakmarrje qe nuk Ka vlere ...Gjdogje Eshte Ne duar e Zotit ...Nuk Jam Ktu per te ven drejtesi.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Nov 2010 - 15:29

Nuk kam pse te mor hak sepse se ul veten deri ne ate grade i le rrugezgjidhje skam pse te mar hakmarrje sepse i bazohem vetes time qe kam nje dinjitet edhe moral


Edituar për herë të fundit nga Klea në Sun 6 Feb 2011 - 0:17, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Albert Tue 30 Nov 2010 - 0:30

po se me letson shpirtin
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Ariel Tue 30 Nov 2010 - 1:01

Varet nga demi qe me ka shkaktuar...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Feb 2011 - 8:02

Nuk ncjeret inati me hakmarrje nese don te kesh hakmarrje injoroje asgje me teper
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Vizitor Mon 7 Feb 2011 - 8:23

hakmarrja mund behet ne forma nga me te ndryshmet. varet se sa me ka lenduar dikush. Por pike se pari duhet pare a ia vlen te merresh apo jo. sepse duhet marre parasysh dhe fakti se sa rendesi i jep ti nje ceshtje qe ne fund te fundit mund te jete fare ordinere dhe nese ti i jep shume rendesi athere mund te humbasesh shume pike ne vizionin qe te tjeret kane krijuar mbi ty. Them se gjithcka duhet marre me shume gjakftohtesi, dhe nganjehere indiferenca vret me shume se gjithcka tjeter...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Amazone Mon 7 Feb 2011 - 9:24

HAKMARRJA.......fjale e madhe dhe e rende mendoj qe per te marr hak ndaj njeriut qe na ka lenduar nuk ja vlen ..sepse ai njeri qe na lendoj varet pse e beri ate gje ne rradhe te pare duhet te marrim vesh psene dhe pastaj te mendojme qe jeta eshte shume e shkurter per tu marre me dicka kaq te madhe ....se te marresh hak duhet te mendosh si duhet marre pse dhe shume te tjera...keshtu kalon nje kohe shume e madhe dhe mendoj qe duhet te bejme dicka me te shkurter thjesht te kalojme flete qe te bejme dicka me te bukur njohje me dike qe ja vlen ...kaq thjesht
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Katniss Mon 7 Feb 2011 - 10:08

Aspak,eshte njelloj sikur te perpiqeh te shuash zjarrin me zjarr,eshte negative kunder negatives,nuk funksionon,edhe pse per momentin te jep kenaqesi...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Feb 2011 - 10:24

Per mua vetem injorimi eshte hakmarrja sepse nuk ja vlen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Vizitor Mon 7 Feb 2011 - 10:38

jo hakmarje po fajle dhe shum besim te zoti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Feb 2011 - 0:35

Pse un duhet te hakmerem ka zot lart qe shikon kush gabon edhe kush jo ..eshte e kote te hargjoj kohen me hakmarrje qe nuk te sjell asgje vetem qe shkaterron nervat e tuaja edhe ul veten me ata persona
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Prada Thu 10 Feb 2011 - 0:40

e ket duhet ta mendoj aji para se te hyn gjak borq

e vrajte dikan dije se te vrajti edhe aji tykush ka te aferm per te humbur
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Kejla_mezemer Thu 10 Feb 2011 - 23:26

Prada mendoj se hakmarrja per Gjak per humbjen e nje personi te dashur eshte gjeja me e rende ne te gjitha anet......................

ndersa....hakmarrja per kto gjerat kshu kot psh,dashuri , padrejtesi , tradheti apo ku di une keshtu ndoshta nuk eshte nje zgjidhje qe te qeteson shpirtin , afatgjate apo e drejte por uuuuuuuuu cfare kenaqesie qe te jep per momentin
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga dajti modh Thu 10 Feb 2011 - 23:28

jo nuk eshte
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Amazone Fri 25 Feb 2011 - 1:10

jo nuk e pranoj kurre kete gje ...qe te marr hak qe te ndihem mire ...dhe jo si thone eshte zoti lart dhe merr hak sepse thjesht nuk eshte ne karakterin tim te marr hak ...thjesht ato njerez nuk bejne pjese me ne jeten time gjeja me e thjeshte
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Anakonda Thu 16 Feb 2012 - 19:33

Un nuk marr hak,por i kthej nderin.Eshte drejtesi pasi te gjitha ne kete jete do te lahen.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi? Empty Re: Mendoni se hakmarrja ndaj dikujt qe ju ka lenduar eshte menyra me e mire per te vene drejtesi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi