Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa kafe pini ne ditë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa kafe pini ne ditë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa kafe pini ne ditë?

+61
Єямєℓiиdå
il conte
Shkembi
Arabela
Arian 123
Free spirit
Gladiola
dajti modh
Lolita
An0nim
Labja
Maksi
era85
Anakonda
Ariel
pexha
albushi
genaro gattuso
Edi7
a70
Sergio
Dua
Emona
Shaban Cakolli
alketa-fr
Doktori
kasperi
"KengaIme"
xhoni_bravo
sycka
lezhjani
Ajo goca
aLbinna.
Grejza
Bleta
krushku
Alberti
Neta E
LaDescarada
Poeti Dhimbjes
Roksana
zymer
Hera
leta
Ambra
Tonii
mondi
**Jeta**
Prada
Binni
Erza
Onsi
BLERTA
fidani
Vellai
naploni
qershicka
Gjakushi
WebMaster
koli852
Aristogata
65 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Aristogata Fri 25 Dec 2009 - 9:08

Sa kafe pini mesatarisht ne dite?


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Dec 2009 - 9:10

zakonisht pi dy nes kafe,nje kupe ne mengjes e nje ne mbremje,por sot nga lodhja qe kisha dhe pagjumesia i piva 4 Sa kafe pini ne ditë? Icon_lol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Dec 2009 - 9:10

3 frape dhe nje turke ose greke ne mengjes heret
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga koli852 Fri 25 Dec 2009 - 9:14

7 deri ne 10... ca ti bej.... ate kam si zanat...

rekordi im edhte 6 kafe ne nje ore

koli852
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : katunet e milanos
Postime Postime : 731
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Dec 2009 - 9:16

hahaha koli sa un edhe ti eeeee [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Gjakushi Fri 25 Dec 2009 - 9:19

Unë e nisa një po nuk e piva. Se s'kishte kush e sjell ! Qershiqka shkonte nëpër bankete!
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga qershicka Fri 25 Dec 2009 - 10:08

Une e pi nje ne mengjes ne oren dhjete e tridhjete,hajde Rilindi,ta pijme bashke se une nuk e di ku jeton se tani nisem e ta sjell...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Aristogata Fri 25 Dec 2009 - 10:15

nuk para pi kafe


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga naploni Sat 26 Dec 2009 - 6:48

2 ose 3..
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Dec 2009 - 6:49

1 po me qumesht ose kakao [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Dec 2009 - 6:50

3 FRAPE STANDART DHE NJE TURKE ANAMESA
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Dec 2009 - 6:51

1 e shumta 2


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vellai Sat 26 Dec 2009 - 6:57

tani ne dimer pi shum kafe,por i pi galiko
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga fidani Sat 26 Dec 2009 - 7:19

deri ne 10 cop ne dit
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Dec 2009 - 7:20

1 [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Dec 2009 - 7:35

kam ca dite qe pij vetem gjysem kafe se kriza boterore i shtriu thojte edhe ktu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga BLERTA Tue 29 Dec 2009 - 23:01

2 nganjeher 3 ma shum jo.
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Aristogata Wed 30 Dec 2009 - 0:58

1 maximumi


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Wed 30 Dec 2009 - 1:15

kjo esht e dyta qe po pi tani,deri ne mbremje kushedi sa do pi akoma
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Onsi Wed 30 Dec 2009 - 9:17

3 MAX
Onsi
Onsi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 63
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Aristogata Wed 19 May 2010 - 7:33

1


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Erza Wed 19 May 2010 - 7:34

Deri ne 3 ne dit
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Binni Wed 19 May 2010 - 7:35

Shum Pi Mo .............Ma Shum Sikur Kjoh Siper ahaha :P:P:P
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Prada Wed 19 May 2010 - 7:36

mvaret se qysh te kam koh ndosh qe nuk kam kom me pie astenja deri ne mbrëmje kur te dal por


ndosh qe edhe deri en 10 qe i pie
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 7:38

prej neser do ja nisi ti numeroi por nese behen shum gjysmen e tyre mos te tregoi Sa kafe pini ne ditë? 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 8:50

6
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga **Jeta** Wed 19 May 2010 - 8:56

Esht filgjani shum i madh ne te cilin pi kafen,me se paku ne dit pi 6-7 kafe....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 9:01

te befhsin mirr moj jetaa
edhe une sa ty pij
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga mondi Wed 19 May 2010 - 9:03

pi dy kafe mjaftojn mrena dite

mondi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 30
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Tonii Wed 19 May 2010 - 9:04

zakonisht pi makiato
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga WebMaster Wed 19 May 2010 - 9:05

gjate dites nga mengjesi edhe deri ne oren 6 te pasdites po thuajse 8 kafe


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Ambra Wed 19 May 2010 - 9:06

Asnje kafe, ndonjehere pasditeve ndonje caj apo pije me shoqerine time.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 9:07

dy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga leta Wed 19 May 2010 - 9:10

4 kafe
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 9:21

2-3 E KAM RACION TE PERDITE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Hera Wed 19 May 2010 - 13:16

1 deri ne 3
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 13:18

dy tre
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga zymer Wed 19 May 2010 - 13:18

nje te mengjesit e pastaj si numroj
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Wed 19 May 2010 - 13:34

varet si e shoh te nevojshme
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Vizitor Thu 20 May 2010 - 3:37

DY mengjes dhe pas dite
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kafe pini ne ditë? Empty Re: Sa kafe pini ne ditë?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi