Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nese jeni dembele pini sa me shume kafe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nese jeni dembele pini sa me shume kafe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nese jeni dembele pini sa me shume kafe

2 posters

Shko poshtë

Nese jeni dembele pini sa me shume kafe Empty Nese jeni dembele pini sa me shume kafe

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Apr 2012 - 5:07

Kafeja shkakton efekt te kundert tek njerezit me personalitet te ndryshem. Nje studim ne universitetin kanadez British Columbia, ka treguar se kafeina rrit ose redukton deshiren per pune ne varesi te personalitetit. Ky konkluzion ka ardhur si rezultat i studimeve te shkenctareve ne lidhje me motivimin e punes dhe suksesin ekonomik personal.

Sipas Fox News njerezit punetore te ndikuar nga kafeina shmangin punen dhe dembelet aktivizohen. Nese jeni te ngadalte dhe pertoni te punoni konsumoni produkte qe permbajne kafeine dhe nese jeni tip i shkathet qe e doni punen, kafja mund t’ju ngadalesoje ne veprimet tuaja. Crregullimet si hiperaktiviteti dhe depresioni mund te ndikojne gjithashtu ne motivim.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese jeni dembele pini sa me shume kafe Empty Re: Nese jeni dembele pini sa me shume kafe

Mesazh nga Anakonda Fri 13 Apr 2012 - 8:26

smund te pij kafe............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi