Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Disko Forum Klea Love - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Disko Forum Klea Love - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disko Forum Klea Love

+14
Roksana
bobi 10
Edi7
pexha
Ariel
Ardii
Grejza
Emona
Alberti
Erza
Aristogata
Shaban Cakolli
Gjakushi
WebMaster
18 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Disko Forum Klea Love

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Jan 2010 - 11:57

First topic message reminder :Edituar për herë të fundit nga Klea.Love në Mon 3 May 2010 - 5:36, edituar 3 herë gjithsej
Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Mar 2011 - 8:53

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Mar 2011 - 8:55

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Mar 2011 - 8:57

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Mar 2011 - 8:59

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Mar 2011 - 8:50

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Fri 11 Mar 2011 - 9:05

shpirtë e shefë si vallezon maksiDisko Forum Klea Love - Faqe 4 Peo-_dancer_old_dude :284971: :angelss: :512630:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Fri 11 Mar 2011 - 9:19

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Danceaa
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Fri 11 Mar 2011 - 9:49

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Music-comments-119Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Music-comments-142
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Thu 17 Mar 2011 - 0:46

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Vizitor Thu 17 Mar 2011 - 1:13

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Vizitor Thu 17 Mar 2011 - 1:15

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Thu 17 Mar 2011 - 1:16

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Vizitor Thu 17 Mar 2011 - 1:32

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Fri 18 Mar 2011 - 10:02

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Mar 2011 - 13:29

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 1:51

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 2:00

celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Apr 2011 - 11:26

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Sun 1 May 2011 - 23:37

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Yll Qielli Sun 1 May 2011 - 23:49

celebrate005 celebrate005 celebrate005
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga WebMaster Thu 5 May 2011 - 7:19

celebrate005 celebrate005
Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga WebMaster Sat 13 Aug 2011 - 10:01

q.esh q.esh
Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Fri 26 Aug 2011 - 10:56

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 986496 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 te thojsha se behet atmosfere e mire letusheDisko Forum Klea Love - Faqe 4 721546846
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga WebMaster Fri 26 Aug 2011 - 10:57

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Fri 26 Aug 2011 - 11:02

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 295742
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Sat 27 Aug 2011 - 10:28

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga kasperi Sat 27 Aug 2011 - 10:45

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 51319 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 583558 Disko Forum Klea Love - Faqe 4 583558
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga WebMaster Thu 10 May 2012 - 7:11

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc Pytje & Përgjigje Disko Forum Klea Love - Faqe 4 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Anakonda Thu 10 May 2012 - 17:34

Alamet kengesh qenkan

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disko Forum Klea Love - Faqe 4 Empty Re: Disko Forum Klea Love

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi