Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

+5
Aяtємιѕα
Eriku
Arabela
kasperi
Emona
9 posters

Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Emona Fri 18 Nov 2011 - 2:56

[You must be registered and logged in to see this image.]

Studimi i ri nga Universiteti i Pensilvanisë konfirmon se meshkujt bien në dashuri tri herë më shpejt se femrat. Femrat janë më pragmatike kur bëhet fjalë për dashuri, ndërsa fjalën të dua ju duhet më shumë kohë për ta thënë se sa që ju duhet meshkujve. Meshkujt shpesh pas takimit të parë e vendosin nëse ajo është e vërteta, ndërsa femrat bien në dashuri për një kohë më të gjatë, madje ju nevojiten disa muaj. Një e katërta e meshkujve që morën pjesë në këtë studim, thotë se ata besojnë në dashuri në shikim të parë dhe se mund të dallojnë partnerin e jetës së tyre në një moment të vetëm.

Rezultatet e anketës treguan se femrat kanë tendencë të konsultohen me familjen dhe miqtë para se të bien në dashuri. Për të rënë në dashuri mund t’ju marr kohë më e gjatë, një muaj apo më shumë. Në saktësisht të njëjtat rezultate erdhi edhe studimi i kryer në Britaninë e Madhe, ku konstatohet se femrat bien në dashuri më rrallë se sa meshkujt. Në fakt, shumica e femrave që morën pjesë në studim u përgjigjen se ato mund të dashurohen vetëm një herë në jetën e tyre.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga kasperi Mon 21 Nov 2011 - 1:59

femra veshtire dashurohet,por kur dashurohet fundoset e tera ska qe e shpeton
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Arabela Mon 19 Dec 2011 - 8:01

artikull interesant,,, brava brava
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Eriku Mon 19 Dec 2011 - 8:23

Jo moj kush e tha se besoj
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 19 Dec 2011 - 8:32

Mashkulli si gjuhetar qe eshte e ka nga natyra te gjuaje femra seshte e then te dashurohet me te patjeter,nuk e besoj por besoj se kur nje mashkull bie ne dashuri bie koke e kembe ndersa femra e ka nga natyra romantizmin e ndoshta po ta shikojme nga kjo ane dashurohet me shpesh se mashkulli vete..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Anakonda Sun 29 Jan 2012 - 6:32

Kur bien meshkujt ne dashuri,i harxhojne tere leket siesi te bien ne sy te partneres,te shkretet nuk ia kane haberin dashurise se vertete.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 6:34

ehe e vertet celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 7:35

se besoj
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Maksi Sun 29 Jan 2012 - 7:37

neve na punojne me shpejt sensoret
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Arabela Wed 13 Jun 2012 - 7:39

Maksi shkruajti:neve na punojne me shpejt sensoret
ska te bej,,,ajo esh gje fizike,,ndjenja ndjehet se pari me zemer e koke,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat Empty Re: Meshkujt dashurohen tri here me shpejte se femrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi