Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor

2 posters

Shko poshtë

Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor Empty Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor

Mesazh nga Alberti Wed 20 Jan 2010 - 5:36

Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor F.0116093634590_m

Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor


Ka mbijetuar për 8 ditë në një ashensor. Kjo është historia dramatike e një 35 vjeçareje spanjolle në lokalitetin Sitges të Barcelonës.
Ajo është nxjerrë nga forcat e policisë pasi kaloi plot 190 orë tmerri në hapësirën e ngushtë të ashensorit dhe në errësirë të plotë. Ajo është shtruar menjëherë në spitalin e Viladecans për t’u kuruar nga traumat.
Agjentet u lajmëruan nga familja pasi njerëzit e afërt nuk arritën ta nxirrnin pas përpjekjeve që zgjaten disa ditë. Ashensori ishte bllokuar mes dy kateve për shkak të një problemi teknik.
Ne momentin e hapjes se derës, gruaja ishte në gjendje të mirë shëndetësore edhe pse e çorientuar dhe e dehidratuar nga “burgimi” 8 ditor në kushte aspak të favorshme.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor Empty Re: Një grua bllokohet 8 ditë në ashensor

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 18:29

e shkreta te kem qen un do mpelqente te rrija.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi