Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës

2 posters

Shko poshtë

Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës Empty Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës

Mesazh nga Alberti Wed 20 Jan 2010 - 5:52

Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës F.0120151652687_m

Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës


Autoritetet e Afrikës së Jugut kanë kundërshtuar ashpër planet e një kompanie nga Londra, e cila po përpiqet t’ua shesë jelekët e sigurisë tifozëve që do të marrin pjesë në Kampionatin Botëror të Futbollit.
Policia jugo-afrikane ka thënë se kompania “Protektorvest”, ka shkaktuar frikë të panevojshme, bën të ditur BBC.
Shefi i Federatës së Futbollit të Afrikës së Jugut, Kirsten Nematandani i ka porositur dashamirët e futbollit, se ky vend ka ndërmarrë të gjitha masat e duhura për sigurinë e tifozëve – dhe se ata nuk do të kenë nevojë për jelekë anti-plumb.
Afrika e Jugut është ndër shtetet që ka shkallën më të lartë të kriminalitetit në botë, që përcillet me dhunë – ndërsa pushteti i këtij vendi ka bërë të ditur se ka ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme për sigurinë e vizitorëve.
Kompania "Protektorvest“, e cila merret me shitjen e mallit në internet, ka bërë të ditur ndërkaq, se ekziston kërkesë e madhe për këtë lloj të jelekëve mbrojtës.
Jelekët anti-plumb, që ofrojnë mbrojtje edhe nga armët e ftohta, shiten për një çmim prej 70 dollarësh, ndërsa reklamohen si “mbrojtja më e mirë personale gjatë Kampionatit Botëror të Futbollit në vitin 2010”. /

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës Empty Re: Pushteti në Afrikë të Jugut kundër jelekëve mbrojtës

Mesazh nga Anakonda Mon 16 Apr 2012 - 5:20

KTO PO ME TE ZGJUARAT E BOTES ME DOLEN
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi