Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit

2 posters

Shko poshtë

Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit Empty Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 0:42

Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit

E Hene, 09 Mars 2009


Nuk mund te perjashtohet kurre mundesia qe Hoze Murinjo te drejtoje nje dite ekipin anglez te Mancester Junajtid. Klubet e medha deshirojne trajnere te medhenj dhe i tille eshte tekniku portugez qe edhe me pare ka drejtuar nje ekip ne Angli, Celsin. Sipas "News of the World" pasuesi i Aleks Fergusonit ne stolin e djajve do te jete Hoze Murinjo, i cili pret qe te njoftohet terheqja e Fergusonit, per te deklaruar se do te jete ai pasuesi i tij. Me pare Murinjo ka deklaruar se do te pelqente nje rikthim ne Angli dhe vetem kaq. "Une deshiroja kombetaren e Anglise ose te Portugalise dhe kampionati anglez eshte nje tjeter mundesi e shkelqyer per te ardhmen time. E konsideroj kampionatin me prestigjioz per momentin. Jam i sigurt se kur Ferguson te dale ne pension dhe te largohet nga ekipi i tij, klubi do te afroje nje tjeter trajner, nder me te miret ne treg, mes te cileve mendoj se jam edhe une," - deklaron Hoze Murinjo. "Nuk e di se kur do te ndodhe kjo, pra se ne cilen sezon do te largohet trajneri i Mancester Junajtid." Mundesia e kalimit te Murinjos ne bankinen e djajve te kuq ka sjelle edhe reagime. Rio Ferdinand eshte shprehur per trajnerin e Interit se eshte kandidati me ideal per te marre vendin e Fergusonit, pas largimit te tij. Legjenda e futbollit anglez, Ser Bobi Carlton dhe Brajan Robson besojne se futbollit teknik nga Setubali nuk mund t'i luten te gjithe, per ta pasur ne drejtimin e ekipit. Gjithsesi, Hezo Murinjo eshte duke drejtuar me sukses edhe Interin, pas suksesit qe shenoi kur drejtonte ekipin e Celsit. Interi, Juventus dhe Milani fituan ne ndeshjet e javes se 27-te te Seria A. Zikalterit e Murinjos siguruan te paret nje fitore, ne Xhenoa dhe me vone ishte Juventusi i Ranierit, qe fitoi me veshtiresi, ndaj Torinos. Fitorja e Milanit konfirmoi edhe pas javes se 27-te superioritetin e Interit, qe po ecen drejt titullit kampion dhe dy ekipet e tjera te medha, Juven dhe Milanin, qe kerkojne nje vend ne "Champions" dhe do te mbeten ne fund te kenaqura ne rast se mbrojne keto pozita.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit Empty Re: Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit

Mesazh nga Lot i derdhur Wed 11 Mar 2009 - 6:33

vetem kur ai te vendos te mydh karrjeren mut ta alenasin ai
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit Empty Re: Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit

Mesazh nga Vizitor Wed 11 Mar 2009 - 7:58

po sigurisht :lol:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit Empty Re: Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit

Mesazh nga rifati Wed 11 Mar 2009 - 9:33

po sigirisht
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit Empty Re: Murinjo pas Interit, pasues i Aleks Fergusonit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi