Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane

2 posters

Shko poshtë

Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane Empty Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane

Mesazh nga Binni Sat 30 Jan 2010 - 10:33

Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane Dyqane-mbyllur

Mungesa e energjise elektrike per disa ore ne Cakran te fierit ka bere qe persona te paidentifikuar ne nje kohe te shkurter te grabitin 6 dyqane.

Furtuna e vjedhjeve ka nisur menjehere sapo u shuan dritat. Te gjitha njesite e grabitura ndodhen prane qendres dhe nderteses se komunes. Grabitesit duke perfituar nga erresira kane nisur te thyejne dyret dhe te vjedhin njera pas tjetres te gjithe dyqanet.

Policia ka nisur hetimet per te zbuluar autoret duke marre shenjat e gishtrinjeve ne vendngjarje. Mendohet se autoret te jene persona me precedente penale.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane Empty Re: Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane

Mesazh nga dajti modh Sat 30 Jan 2010 - 11:10

he he he do kene ngaterruar dyqanet ju kane dukur si te tyret besoj Cakran, ikin dritat, vidhen 6 dyqane Lol
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi