Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
West Ham arrin marrëveshje me Mido? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
West Ham arrin marrëveshje me Mido? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West Ham arrin marrëveshje me Mido?

Shko poshtë

West Ham arrin marrëveshje me Mido? Empty West Ham arrin marrëveshje me Mido?

Mesazh nga Alberti Sat 30 Jan 2010 - 23:14

West Ham arrin marrëveshje me Mido? F.0130094923385_m

Sulmuesi egjiptian Mido raportohet se është në prag të kalimit në West Ham United si huazim nga Middlesbrough.
The Times shkruan se Mido tashmë ka arritur marrëveshje për t’iu bashkuar West Hamit si huazim, ndërsa për të kishin qenë të interesuar edhe Portsmouth dhe Hull City, në mesin e tjerave ekipe.
Mido aktualisht aktivizohet për klubin egjiptian Zamalek ku kaloi si huazim për një sezon verën e kaluar, për një shumë prej 1 milionë eurosh./

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi