Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qafe Krrabe, veshtiresi ne qarkullimin e mjeteve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qafe Krrabe, veshtiresi ne qarkullimin e mjeteve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qafe Krrabe, veshtiresi ne qarkullimin e mjeteve

Shko poshtë

Qafe Krrabe, veshtiresi ne qarkullimin e mjeteve Empty Qafe Krrabe, veshtiresi ne qarkullimin e mjeteve

Mesazh nga Binni Sun 31 Jan 2010 - 0:41

Qafe Krrabe, veshtiresi ne qarkullimin e mjeteve Qafe-krrabe

Veshtiresi ne qarkullimin e automjeteve ne Qafe Krrabe per shkak te mjegulles se dendur.

Policia rrugore ka perforcuar sherbimin ne kete aks rrugor per te evituar aksidente te mundshme.

Sipas burimeve, ne kilometrin e 29 ka nje rreshkitje gurresh qe ka veshtiresuar edhe me tej qarkullimin.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi