Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, sherr mes shqiptareve dhe rumuneve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, sherr mes shqiptareve dhe rumuneve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, sherr mes shqiptareve dhe rumuneve

Shko poshtë

Itali, sherr mes shqiptareve dhe rumuneve Empty Itali, sherr mes shqiptareve dhe rumuneve

Mesazh nga Binni Sun 31 Jan 2010 - 0:44

Itali, sherr mes shqiptareve dhe rumuneve Karabiniere

Nje sherr i dhunshem me arme te ftohta mes disa shtetasve shqiptare dhe disa rumuneve eshte verifikuar gjate nates ne Bolonja te Italise.

Lajmin e bejne te ditur mediat italiane, sipas te cilave nga sherri, i nisur per motive te dobeta, ka mbetur i plagosur rende nje shtetas rumun, i cili eshte goditur me thike ne gjoks.

Sipas te njejtave burime, forcat e policise kane arrestuar kater rumune qe morren pjese ne sherr, nderkohe qe jane vene ne gjurmet e shqiptareve.

Burimet shtojne me tej se shkak i grindjes dyshohet te kete qene nje ndeshje bilardoje.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi