Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Frosinone, sherr masiv mes shqiptareve e rumuneve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Frosinone, sherr masiv mes shqiptareve e rumuneve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frosinone, sherr masiv mes shqiptareve e rumuneve

Shko poshtë

Frosinone, sherr masiv mes shqiptareve e rumuneve Empty Frosinone, sherr masiv mes shqiptareve e rumuneve

Mesazh nga WebMaster Mon 15 Feb 2010 - 11:03

Shqiptaret dhe rumunet behen protagoniste te nje sherri me permasa te medha ne Frosinone te Italise ku sipas mediave vendase, deshmitaret kane pare skena te ngjashme me filmat “Far West”.

Rreth 20 persona jane perleshur ne nje bar ne autostrade dhe sipas policise, shkak eshte bere nje fjale e tepert e hedhur ndaj nje femre ne shoqerine e nje rumuni.

Ne pak sekonda, shqiptaret dhe rumunet jane perleshur dhunshem me shishe dhe objekte te tjera te forta. Per te qetesuar gjendjen eshte dashur nderhyrja e policise.

Forcat e rendit kane arrestuar vetem dy persona, por identiteti i te tjereve mund te zbulohet pasi te analizohen pamjet e kamerave te sigurise.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frosinone, sherr masiv mes shqiptareve e rumuneve Empty Re: Frosinone, sherr masiv mes shqiptareve e rumuneve

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 11:07

besoj se fitus jon shqiptart hahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi