Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tirane, vrasje tek "Xhamlliku" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tirane, vrasje tek "Xhamlliku" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tirane, vrasje tek "Xhamlliku"

Shko poshtë

Tirane, vrasje tek "Xhamlliku" Empty Tirane, vrasje tek "Xhamlliku"

Mesazh nga Binni Sun 31 Jan 2010 - 10:16

Nje person eshte vrare me arme zjarri rreth ores 18.00, ne zonen e “Xhamllik”, ne Tirane. (UPDATE)
Shtetasi Armando Hasani eshte ekzekutuar nga xhaxhai i gruas se tij ne afersi te baneses.
Sipas policise shkak eshte bere martesa e viktimes me mbesen e vrasesit, e cila ishte kundeshtuar nga familja qe prej nje viti.
Pas nje konflikti te gjate mes dy familjeve per te prishur martesen, Albert Dashi 35 vjec, xhaxhai i vajzes ka nderrmare edhe ekzekutimin e dhenderrit te tij.
Per vrasesin policia ka vene nje shperblim prej 10 milione lekesh per cdo lloj informacioni
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi