Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

+32
AlBora
EpiKada
Albert
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
Darius
Lolita
CuN@BosS/
Amazone
stralli
Sergio
pexha
Vellai
Neta E
Kavaljeri
Gangsta
Alda1
gorgona
Aristogata
engel_boy
Kris
SUZI
TONI TR
BARBI
clod
Shaban Cakolli
rifati
Erisa
Naki
Lot i derdhur
zymer
WebMaster
36 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 12:23

First topic message reminder :

:mendoj:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Albert Thu 13 Jan 2011 - 12:32

Te doja shume,dhe prap te dua me shume.
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Jan 2011 - 12:41

Te doja shum por te urrej me gjith forcen e shpirtit tim per shum arsye
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 13 Jan 2011 - 12:43

Te dua ne cdo moment e te urrej kur me largohesh
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Aristogata Fri 21 Jan 2011 - 10:14

GJITHCKA MORI FUND
ASGJE PER TY NUK NDJEJ
NDOSHTA DIKUR TE KAM DASHUR
POR SOT VEC TE URREJ :D
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga EpiKada Sat 22 Jan 2011 - 8:41

gjithcka mori fund .
por une smarr mundimin te te urreje nuk ushqeje ate force brenda meje
sepse brenda vetes dua te ruaj dashurine....urrejtjen ta le ty...
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Albert Sat 22 Jan 2011 - 9:20

Dike qe e dua kaq shume kurre nuk mund ta urrej
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga AlBora Sat 22 Jan 2011 - 9:50

nuk do te urreja kurr
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Feb 2011 - 0:23

Te doja shume port tani ..te urrej per nje fakt edhe mbase e kupton qe nje dite do jete teper vone te kuptosh apo te gjesh ate qe kerkon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Arabela Wed 9 Mar 2011 - 9:48

Te doja shume por tani keshtu e keshtu nuk te urrej,gjithesekush ben si ja merr mendja :429293: :429293:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 10 Mar 2011 - 5:43

Te doja shume por tani te urrej!!!

Te doja shume por tani te urrej.
Sepse ti me bere t'a genjeja shpirtin tim.
Me bere qe gjume ne sy, asnje nate, t'mos vej.
Ndersa tani per mua, je vetem nje mallkim.

© Saimiri... Mars - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:08

Te doja shume,por tani te urrej sepse ti nuk ju pergjigje dashurise time te sinqerte.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Arabela Sun 12 Feb 2012 - 21:44

te doja---t edua

te urrej----vetem per pak minuta,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 13:47

Kush ka ne zemer ''dashurine'', nuk ka kohe per urrejtje...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 7:26

Te doja por tani te urrej sepse me lendove atehere kur se prisja.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Maksi Tue 6 Mar 2012 - 7:30

sepse dashuria jote ishte vetem nje intrige
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 19:08

sepse me nderpreve enderrat e jetes.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! « - Faqe 3 Empty Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!! «

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi