Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zbuloni dhjete fantazite seksuale te grave! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zbuloni dhjete fantazite seksuale te grave! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbuloni dhjete fantazite seksuale te grave!

Shko poshtë

Zbuloni dhjete fantazite seksuale te grave! Empty Zbuloni dhjete fantazite seksuale te grave!

Mesazh nga Binni Sat 6 Feb 2010 - 12:53

[You must be registered and logged in to see this image.]

Po. Edhe gratë kanë fantazitë e veta seksuale dhe besoni, njëjtë janë krijuese si edhe te seksi më të forte. Gratë do të jenë të kënaqura të bëjnë seks me një plotësisht të huaj, dëshiron dashuri të fuqishme, ndërsa do të merrnin pjesë edhe në seks në grup. Dhe shumë, shumë më tepër.

Për çfarë fantazojnë gratë?

1. Gratë duan që mashkulli seksualisht t’i shkatërrojë

2. Seks me person të famshëm

3. Duan të marrin pjesë në marrëdhënie seksuale drejt skenarit me rol të drejtë

4. Marrëdhënie seksuale me dy apo edhe më shumë meshkuj

5. Fantazojnë marrëdhënie seksuale me femër

6. Seks me ndihmës që do t’i mundësonte penetrim (po, më to disa gra fantazojnë)

7. Gratë duan që dikush t’i vëzhgojë gjatë seksit

8. Fantazojnë në seks pervers

9. Duan të marrin pjesë në seks në grup

10. Duan seks me një plotësisht të huaj (kjo tingëllon mirë)
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi