Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fantazitë seksuale të femrave (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fantazitë seksuale të femrave (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantazitë seksuale të femrave (Video)

4 posters

Shko poshtë

Fantazitë seksuale të femrave (Video) Empty Fantazitë seksuale të femrave (Video)

Mesazh nga WebMaster Fri 18 Nov 2011 - 7:54Femrat do të jenë të kënaqura të bëjnë seks me një plotësisht të huaj, dëshiron dashuri të fuqishme, ndërsa do të merrnin pjesë edhe në seks në grup. Dhe shumë, shumë më tepër.
Po.

Edhe femrat kanë fantazitë e veta seksuale dhe besoni, njëjtë janë krijuese si edhe te seksi më të forte. Gratë do të jenë të kënaqura të bëjnë seks me një plotësisht të huaj, dëshiron dashuri të fuqishme, ndërsa do të merrnin pjesë edhe në seks në grup.

Kot nuk thuhet se femrat jane shume fantaziste dhe mendojne çdo gje ne detaje.Dhe shumë, shumë më tepër.Ajo qe thuhet se ka vene edhe djallin ne shishe i pershkruhen 10 fantazite me te medha te tyre . Per me shume nese deshironi te zbuloni e keni me poshte :

Për çfarë fantazojnë gratë?

1. Gratë duan që mashkulli seksualisht t’i shkatërrojë

2. Seks me person të famshëm

3. Duan të marrin pjesë në marrëdhënie seksuale drejt skenarit me rol të drejtë

4. Marrëdhënie seksuale me dy apo edhe më shumë meshkuj

5. Fantazojnë marrëdhënie seksuale me femër

6. Seks me ndihmës që do t’i mundësonte penetrim (po, më to disa gra fantazojnë)

7. Gratë duan që dikush t’i vëzhgojë gjatë seksit

8. Fantazojnë në seks pervers

9. Duan të marrin pjesë në seks në grup


10. Duan seks me një plotësisht të huaj (kjo tingëllon mirë) Fantazitë seksuale të femrave (Video) 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fantazitë seksuale të femrave (Video) Empty Re: Fantazitë seksuale të femrave (Video)

Mesazh nga bobi 10 Sat 19 Nov 2011 - 10:32

Ka rregulla???

S'qenkam endrra e asnje gruaje sepse ato dashkan vipa meshkuj (tongueout)
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fantazitë seksuale të femrave (Video) Empty Re: Fantazitë seksuale të femrave (Video)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 21 Nov 2011 - 11:36

Duhet te ken marre ne pyetje patjeter ndonje pro.......Preferoj embelsine e ndjenjes...te qenit bashke.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fantazitë seksuale të femrave (Video) Empty Re: Fantazitë seksuale të femrave (Video)

Mesazh nga dajti modh Sat 26 Nov 2011 - 20:37

qenkan komshijet e mija .. nga new york................[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fantazitë seksuale të femrave (Video) Empty Re: Fantazitë seksuale të femrave (Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi