Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grate 30 vjecare duan me shume seks, para apo dhurata? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grate 30 vjecare duan me shume seks, para apo dhurata? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grate 30 vjecare duan me shume seks, para apo dhurata?

Shko poshtë

Grate 30 vjecare duan me shume seks, para apo dhurata? Empty Grate 30 vjecare duan me shume seks, para apo dhurata?

Mesazh nga Binni Sat 6 Feb 2010 - 12:55

[You must be registered and logged in to see this image.]

Përgjiigjia në pyetjen çfarë duan gratë në të tridhjetat në sasi të madhe nuk është vështirë të supozohet. Jo, nuk është fjala për para as për fuqi, por as edhe për çanta. Atë që nuk mund të marrin mjaft është seksi.
Gratë në të tridhjetat duan më shumë seks, por nuk besojnë që do ta marrin, dhe shpresojnë që çasti i tyre seksual do të jetë të paktën me cilësi dhe interesant.
Hulumtimi më i ri ka treguar se edhe gratë nuk e kanë problem të pranojnë që nuk kanë seks. Atë mungesë e kompensojnë me shoqëri dhe duke dale me mikeshat.
Këto janë zbulimet e hulumtimit për jetën seksuale të grave të martuara dhe të atyre ne lidhje stabile.

Rreth 85 për qind e grave në të tridhjetat janë prononcuar që dëshirojnë më shumë seks, ndërsa njëjtë janë prononcuar edhe 75 për qind e meshkujve të asaj moshe. Njëzet e një për qind e grave janë shprehur për dëshirën për një kohëzgjatje me të gjatë të seksit dhe vetëm 29 për qind kanë pranuar se kanë pasur orgazëm në çdo akt seksual.
Edhe meshkujt edhe gratë dëshirojnë të kthehen në të njëzetat, edhe për atë shkak se atëherë kanë bërë seks pothuajse çdo ditë, e sot atë e bëjnë më rrallë gjegjësisht 11 për qind e tye e bëjnë atë çdo ditë, 23 për qind dy here në javë, 15 për qind një here në javë, 10 për qind një here në dy javë, ndërsa ato tre për qind aspak nuk bëjnë dashuri.

Edhe gratë tradhtojnë, por me dinakëri i fshehin dëshmitë
Që prej tridhjetë burrat përballen me vështirësi të ndryshme të jetesës, jeta intime shpesh bie në plan të dytë.

Në kohë të vështira gratë duan meshkuj leshatak
Këto janë rezultatet e hulumtimit të zbatuar në Australi, kështu që shprehitë seksuale të shprehura në përqindje mund të jenë shumë të ndryshme. Vetëm që nuk jemi mjaft të sigurt nëse shkojnë në favorin tonë.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi