Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Shko poshtë

Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ? Empty Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Feb 2013 - 2:25

Duke u nisur nga libri i Alan dhe Barbara Pease " Përse meshkuj duan **** dhe femrat dashuri " ku shqyrtohet kjo pyetje ashtu si dhe vetë titulli i këtij libri ku çifti psikolog Alan dhe Barbara Pease janë përballë një problemi dhe të cilës nuk i kanë gjetur një përgjigje.
Do desha të diskutonim së bashku këtu dhe të jepini dhe ju mendimet tuaja lidhur me këtë pyetje.

Burrat dhe gratë mundohen të arrijnë të kuptojnë pritjet e tyre reciproke, sidomos në çështen e ****it dhe të sentimenteve. Kur njëri mendon vetëm për aktin ****ual, tjetra shqyrton frazën më të vogël, bisedat dhe deklarimet më të vogla.

Përse burrat duan **** dhe gratë dashuri(ndjenja, sentimente)??????

Diskutime të këndshme [smile_1]
Ju përshëndes

Burimi i Temes eshte marr tek F..V


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi