Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bumçi: Rama po e lexon kokëposhtë Rezolutën e KE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bumçi: Rama po e lexon kokëposhtë Rezolutën e KE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bumçi: Rama po e lexon kokëposhtë Rezolutën e KE

Shko poshtë

Bumçi: Rama po e lexon kokëposhtë Rezolutën e KE Empty Bumçi: Rama po e lexon kokëposhtë Rezolutën e KE

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Feb 2010 - 2:26

Partia Demokratike akuzoi të shtunën liderin socialist se po e lexon abuzivisht Rezolutën e Këshillit të Evropës.
Aldo Bumçi nga PD tha për mediat se “jam përpara jush për te denoncuar leximin kokëposhtë te Rezolutës të Këshillit të Evropës nga Edvin Kristaq Rama në një kohë kur qeveria ka pranuar pikë për pikë rezolutën, ka pranuar dhe është deklaruar e gatshme për të vendosur dialogun rreth zbatimit të saj dhe rikonfirmon gatishmërinë për ngritjen e Komisionit Hetimor parlamentar”.
“Të gjithë këtyre z. Rama i është përgjigjur me kërcënime bajate për protesta dhe kërkesën antiligjore dhe anti-kushtetuese te rinumërimit të votave pasi gjykata ka vendosur të kundërtën e kësaj kërkese”, deklaroi Bumçi.
Këtu ai vlerësoi se “me qëndrimet e tij z. Rama dëshmon se po bën çdo gjë që të djegë mandatet e grupit Socialist, po dëshmon se mentaliteti i etërve te tij shpirtërorë dhe biologjikw dhe jo parimet e te drejtës dhe shtetit ligjor janë frymëzim i tij
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bumçi: Rama po e lexon kokëposhtë Rezolutën e KE Empty Re: Bumçi: Rama po e lexon kokëposhtë Rezolutën e KE

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 0:48

pa merak se edhe berisha si rama esht

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi